aNaToMiC !'s Recent Activity

  1. aNaToMiC ! replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Iskreno sve ovisi kakve si nafake Evo neki slijed otprilike usporedni: Ja sam narucio 12.9. u 11 ujutro 4 artikla vrijednost 25 eura....

    Oct 4, 2024 at 8:42 PM
  2. aNaToMiC ! replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Jok, xexpress.

    Oct 4, 2024 at 12:05 AM
  3. aNaToMiC ! liked ibran's post in the thread Hajde drugari mala podrška.

    Drugari mala podrška od Vas za glasanje na link za sina Ismar Muftić. Unaprijed hvala na odzivu....

    Oct 3, 2024 at 9:07 AM
  4. aNaToMiC ! liked selvin's post in the thread Igre 2024.

    Offtopic: To "nisi smio biti primjecen" je pogresan odgoj na više razina. Ako malo bolje razmislis shvatit ces koje posljedice je to...

    Oct 3, 2024 at 9:01 AM
  5. aNaToMiC ! replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ma @dams82 takvih je malo. I zalosno je sto ljudi ne cijene majstore kao vi. X puta sa raznim majstorima je bilo situacija gdje kaze ma...

    Oct 3, 2024 at 8:45 AM
  6. aNaToMiC ! liked Haker's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    E tako bi trebalo biti. Ovo zivkanje, hajde meni auto ne treba ali osjeca se čovjek ko da se moljaka da dodje na red. Pretpostavljam da...

    Oct 3, 2024 at 8:45 AM
  7. aNaToMiC ! liked dams82's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Eh to mi nije jasno, kad kažu nazovi sutra ili za 5 dana, ja ti npr mogu dat termin slijedeće godine ako ti želiš, samo ćemo se još...

    Oct 3, 2024 at 8:37 AM
  8. aNaToMiC ! liked Qler's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ja sam Forda pa jedno 14 godina kod istog majstora održavao. I sad ako treba npr disk pločice na mercu mi je mijenjao, i nastavio bi kod...

    Oct 3, 2024 at 8:37 AM
  9. aNaToMiC ! liked dams82's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Joj na šta vi ljudi bacate pare, filter Kabine sa aktivnim ugljem od 20-30 KM za tvoj auto, kakve ba stotine se daju za to, zamjeniš sam...

    Oct 1, 2024 at 10:26 PM
  10. aNaToMiC ! replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ma S3 je i "poznata" bila da nije cemu na "mjesovitom" vremenu, po kisi i sl. Guma samo za snijega dobrog i to je to. Sa UHP2 je...

    Sep 30, 2024 at 6:35 PM
  11. aNaToMiC ! replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Pa tražio je preporuku, forumsku, drugarsku. Niko ovdje nije hajvan da mu preporuči smeće od gume nego bar bare minimum što ispunjava...

    Sep 30, 2024 at 5:36 PM
  12. aNaToMiC ! liked dams82's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Nije tačno,dobio je osim preporuke za jeftinije i jaransku ponudu od Dine da mu nabavi po nabavnoj cijeni,ali eto nije mu odgovaralo.......

    Sep 30, 2024 at 5:31 PM
  13. aNaToMiC ! replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ja sa zimskim Sava UHP2 nikakvih problema nikad nisam imao nigdje se popeti a pogon je na zadnje tockove. Ljeti furam Conti. Druze...

    Sep 30, 2024 at 12:19 PM
  14. aNaToMiC ! liked Haker's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Sava uopšte nije toliko losa guma. Meni su oba seta 2019. vakat isto mjenjat, mada ce jos ovu godinu ova sava iako sam vec prošle zime...

    Sep 30, 2024 at 12:16 PM