Eldorado's Recent Activity

1. Eldorado liked bhd's post in the thread Online kupovina - diskusije.

Pa vidi tek su poceli treba narucivati da se ne [email protected] :) Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Feb 19, 2020 at 10:28 PM
  2. Eldorado replied to the thread Preporuka za smartphone.

Ja sam npr uzeo Mi 9t obicna varijanta 730 procesor. Razlika je bila oko 100-150km obicna varijanta i pro model sto je bilo previše....

Feb 19, 2020 at 10:27 PM
  3. Eldorado replied to the thread Preporuka za smartphone.

Ja licno ne bih nikad edge ekran, možda je cool al da je nesto specijalno i korisno to baš nije. Polovan S8/S9 baterija maksimalno 1x...

Feb 19, 2020 at 10:01 PM
  4. Eldorado liked dams82's post in the thread Preporuka za smartphone.

Ti si već godinama na flagshipu i normalno da ćeš naći manu telefonu od 360KM, kupi Samsung od 360KM pa ćeš i njemu naći manu... Na...

Feb 19, 2020 at 9:59 PM
  5. Eldorado replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Jel neko narucio sta od njih? Dostava 5/7 dana :O Gledam fire stick 4k oko 75km sa dostavom. Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Feb 19, 2020 at 9:44 PM
  6. Eldorado liked bhd's post in the thread Online kupovina - diskusije.

Pa ti kreiras profil narucia i oni dostave kod sebeti pokupis. Uplatis na racunpostarinu ima svena stranici Sent from my Redmi Note 5...

Feb 19, 2020 at 9:43 PM
  7. Eldorado replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Jel se odmah placa? Koliko su sigurni? Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Feb 19, 2020 at 9:22 PM
  8. Eldorado replied to the thread Preporuka za smartphone.

Odavno ovi high end mobiteli nisu za "obicne" ljude nego za klasu iznad koji ce baciti 1500 KM i potencijal mobitela iskoristiti najviše...

Feb 19, 2020 at 7:55 PM
  9. Eldorado liked KingT's post in the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Nazalost zbog ovoga bosnje i ginu na putevima jer misle da sa 1.9TDI lete, pa onda el fatiha zbog rizicnih prestizanja.

Feb 19, 2020 at 4:05 PM
  10. Eldorado liked kolinsb's post in the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Napravi listu favorita i riješio si svoj "problem". Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Feb 18, 2020 at 9:11 PM
  11. Eldorado replied to the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Stvarno ne kužim koja logika ubacivanje kanala koje se nece nikad pogledati. Pod hitno treba napraviti mogucnost brisanije kanala. Da...

Feb 18, 2020 at 12:59 PM
  12. Eldorado liked zippoo's post in the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

svaki ulazak na klix i citanje onih bljuvotina i gledanje ucmalih faca te tjera odavde,barem mene raja masovno odlazi a ovi se...

Feb 17, 2020 at 6:49 PM
  13. Eldorado replied to the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

Što bi Dodo rekao Goodbay Bosna, al zaboravio dodati Welcome Germany :D Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Feb 17, 2020 at 6:49 PM
  14. Eldorado liked Almir's post in the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Da ima više verzija automatika na a4 i svim audima, imaš multitronic je cvt, da ti pojednostavim šaltanje je kao na skuteru, i otprilike...

Feb 15, 2020 at 11:37 AM
  15. Eldorado replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Vidim na piku lik stavio A4 B8 DSG :) Jaran mi uzeo Q5 automatik 2.0 TDI i fakat mjenjac odlican. Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Feb 15, 2020 at 11:31 AM