Haker's Recent Activity

1. Haker replied to the thread Igre 2022.

Ni na mene, a i briga me ko će imati bolje igre. Jedine će problem biti ako morao kupovati obje konzole da odigram sve što me zanima....

Jan 18, 2022 at 6:09 PM
  2. Haker liked monK's post in the thread Windows 11.

Gdje god pogledam vidim da ljudi imaju neke rijetke jedinstvene probleme. Probaj ove opcije...

Jan 17, 2022 at 8:43 PM
  3. Haker replied to the thread Windows 11.

Kako da ugasim pin? Odem na opcije ali remove mi nije potamnjeno, ne mogu kliknuti na remove pin, samo change pin mogu. Sent from my...

Jan 16, 2022 at 7:21 PM
  4. Haker liked dams82's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Brake fluid ili kočiona tekućina je na bazi poliglikola, ulje nije ali se to ime udomaćilo na našim prostorima... Voli da uvlači vlagu u...

Jan 16, 2022 at 4:04 PM
  5. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Pa vezano je za ulje, jer to zapravo nije ulje, pravilno je zvati tečnost. Ima tendenciju da vuče vodu i nakon dvije godine izgubi...

Jan 16, 2022 at 1:54 PM
  6. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Promjeni, taman će biti po PS-u Pusti šta on kaže, ti traži da zamjeni, ako neće ima drugi servis. I meni je ista situacija, taman kad...

Jan 16, 2022 at 12:37 PM
  7. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

@Pelikan koje auto voziš? To life time ulje je glupost najveća, ne postoji ulje koje je life time, barem još nije napravljeno. Obično...

Jan 16, 2022 at 11:13 AM
  8. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Pa dobro, normalno je da teže šalta kada je ulje hladno, ali definitivno treba se zamjeniti. Ja baš kontao, malo je pegla na mom autu i...

Jan 16, 2022 at 10:57 AM
  9. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Potroši tu tečnost što je u rezervoaru, naspi novu i operi fino staklo. Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Jan 16, 2022 at 8:32 AM
  10. Haker replied to the thread Windows 11.

Ja je evo nabacio čisto da probam. Nisam stigao pet min koristiti, vidjet ću kako ide, na prvu ljepše malo izgleda. Sent from my...

Jan 15, 2022 at 3:09 PM
  11. Haker replied to the thread R* - Red Dead Redemption 2.

Evo završih igru konačno. Nema šta, grafika, produkcija, svijet koji su napravili u ovoj generaciji konzola je nevjerojatan. Detalja ima...

Jan 14, 2022 at 6:53 PM
  12. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Vidiš ja sam to od euroherca imao prošlu registraciju i naplatili mi 60km varalice. Sve što piše na tom papiriću zvuči predobro da bi...

Jan 14, 2022 at 6:37 PM
  13. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ja ove godine nisam ništa od tih usluga uzeo, ne znam ni što, za pola godine ide reg izmem radi nekog mira. Sent from my SM-G950F...

Jan 14, 2022 at 5:11 PM
  14. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

ovdje se govori o auto mjenjačima, plus porediš dizela i benz. Ovaj C5 što sam vozio imao 8 brzina i tako na 60-70 u sedmoj znao biti.

Jan 13, 2022 at 9:26 PM
  15. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Svaki moderni mjenjač je tako mapiran. Činjenica je da stavljaju radare na mjestima gdje će kazne sjevati na sve strane, a gdje treba...

Jan 13, 2022 at 8:08 PM