Haker's Recent Activity

1. Haker replied to the thread Grijanje/hladjenje u kuci/stanu i potrosnja.

-10 hajra radi kao šampion, 23c održava bez problema :) E gasim je nikako, vjerovatno će ovaj mjesec fino srknuti struje na ovim...

Feb 7, 2023 at 10:43 PM
  2. Haker replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Gledao sam i ja taj, chipolo one, Samsung ali i ove kineske, gledam ima na Aliju jeftine kineske kopije. Više sam kontao tipa stavim...

Feb 7, 2023 at 10:39 PM
  3. Haker replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Sa samsungom ili bilo koji sa BT? Ako ovisi o BT šta izgubim ključeve u šumi ili negdje gdje ne može uhvatiti BT :D Sent from my...

Feb 7, 2023 at 10:25 PM
  4. Haker replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Koristi li iko ove tagove? Kontam nije loša stvar za ključeva i još par sitnica. Kako to radi, sumnjam da imaju ugrađen GPS? Sent...

Feb 7, 2023 at 8:43 PM
  5. Haker replied to the thread MMA diskusija.

Chendler vs McGregor nekad ove godine poslje ultimate fightera. Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Feb 4, 2023 at 7:09 PM
  6. Haker replied to the thread Telemach oficijelni thread.

Velike brzine su dobre samo kada skidaš npr igru od 100gb Do 100mbs je sasvim dovoljno za YouTube, streaming service u 4k Sent from my...

Feb 3, 2023 at 11:14 PM
  7. Haker liked dino73n's post in the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Ako se i u jednom trenutku predomislis samo posalji PM i kod tebe su u roku 24-48 sati. [emoji39] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Feb 3, 2023 at 10:54 PM
  8. Haker liked BiceBolje's post in the thread Telemach oficijelni thread.

Prešao bih radi latencije, odmah. Ali nisu ažurirali pakete od dvijetisućešeste. Netflat 5 je i dalje 19,90 KM :eek:

Feb 3, 2023 at 9:54 PM
  9. Haker liked dino73n's post in the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Ja sam igrao RDR2 na XBone X Izgleda fantasticno. A i dobro ide koliko god da je fpsa u pitanju. Dosuse igrao sam na 1080p televizoru....

Feb 3, 2023 at 8:25 PM
  10. Haker replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Ma nema potrebe, hvala ti :) znam da bolje izgleda na Xbox, ja sam je igrao na PS4pro prošle godine i slika je bila nekakva mutna....

Feb 3, 2023 at 8:25 PM
  11. Haker replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Ja sam zadovoljan što se Xboxa tiče, masa igara je x/s optimized, a nije i da imam vremena još stare igre igrati, jedino RDR2 bih volio....

Feb 3, 2023 at 7:32 PM
  12. Haker replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Internet on nutshell Šteta za RDR2 mogli su ga podići na 60fps Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Feb 3, 2023 at 2:30 PM
  13. Haker replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Ma kakav pro, od ove godine tek kreće ova generacija konzola. Možda izađe slim verzija ili nešto tako Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Feb 3, 2023 at 1:09 PM