Haker's Recent Activity

1. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ima dosta do toga da svaki cigo svog konja hvali, a većina ljudi kod nas je na svabama i ta mazda ti je egzotika. Svaki brend ima neku...

Apr 19, 2024 at 6:46 PM
  2. Haker liked dino73n's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Eno je vec je u teretani. Nek je fit za svaki slučaj. [emoji23][emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Apr 19, 2024 at 2:24 PM
  3. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Auuu brak je na klimavim nogama [emoji16] Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Apr 19, 2024 at 12:39 PM
  4. Haker liked SamiRX-8's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ma ja sam zaokružio, sipao 2 puta po 40 maraka, i mislim da mi je ostalo plina da mogu još 150-200 gradske. Benzina bi me izašlo 200...

Apr 15, 2024
  5. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Meni bi oko 100km to bilo. Ko ne vozi ogromne kilometraze plin nije neka sreća. Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Apr 15, 2024
  6. Haker liked Reznor's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ovo. Volim sarafati pa mi interesantno :D

Apr 15, 2024
  7. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ja zamjenim ulje, ulje u kočnicama, ulje u mjenjaču, ulje za servo. Nekih kvarova i nemam, ali alata imam za većinu i sve sto mogu sam...

Apr 15, 2024
  8. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ma ja sam sebi ulje mjenjam, bilo bi mi mnogo lakše... Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Apr 15, 2024
  9. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ja kontam već dugo da uradim nikako da dodje na red. Najgore sto je bio ali neko ga je zabetonirao. Sad treba to otkopati nekako Sent...

Apr 15, 2024
  10. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Fali ti jos 30min pa da možeš pješke preći tu udaljenost [emoji1] Sent from my SM-S911B using Tapatalk

Apr 15, 2024