Haker's Recent Activity

  1. Haker replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Do 300km nema carine. Ne moze ti naplatiti preko telefona, osim što kinezi kradu lične podatke i prate sve, ali to kukaju ovi...

    Oct 5, 2024 at 9:24 PM
  2. Haker replied to the thread Nintendo Switch.

    Nesto kontam switch kupiti, sada bi se imalo sta odigrati za razliku od ovih "velikih" konzola. Samo da li je možda pametnije sacekati...

    Oct 5, 2024 at 7:00 PM
  3. Haker replied to the thread BiH poplave.

    I meni je bilo cudno, jest da je padala ali nije da nikad nije cijelu noć.padala jaka kiša i onda vidim ovo. Jasno kao dan sta je u...

    Oct 4, 2024 at 9:14 PM
  4. Haker replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Meni sa Alija dolazilo sve unitar 15 dana pa jest jedno 6-7 narudzbi. Ali evo ova jedna zapela vec dva mjeseca. Kao sto kolega kaže,...

    Oct 4, 2024 at 8:44 PM
  5. Haker replied to the thread Igre 2024.

    [MEDIA] Za xbox tek za godinu izlazi :( Sent from my SM-S911B using Tapatalk

    Oct 4, 2024 at 12:41 PM
  6. Haker liked dams82's post in the thread Online kupovina - diskusije.

    Pa mislim da treba isteći vrijeme dostave na aliexpress. Sent from my SM-S911B using Tapatalk

    Oct 3, 2024 at 4:55 PM
  7. Haker replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Evo gledam ovaj moj paket dva mjeseca u Holandiji. Ima li ista da se tu uradi, da pokrenem rebound sa ali expressom ? Sent from my...

    Oct 3, 2024 at 2:08 PM
  8. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ja sam sipao mobil 1 kupim od real company, sada ravenol. Generalno ravenol se i neće kopirati to obično ovi fensy brendovi se...

    Oct 3, 2024 at 11:36 AM
  9. Haker liked ibran's post in the thread Hajde drugari mala podrška.

    Drugari mala podrška od Vas za glasanje na link za sina Ismar Muftić. Unaprijed hvala na odzivu....

    Oct 3, 2024 at 9:52 AM
  10. Haker replied to the thread Igre 2024.

    [MEDIA] Vrijeme ce pokazati da li je ovo istina ali definitivno ima smisla. Sent from my SM-S911B using Tapatalk

    Oct 2, 2024 at 10:57 PM
  11. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    E tako bi trebalo biti. Ovo zivkanje, hajde meni auto ne treba ali osjeca se čovjek ko da se moljaka da dodje na red. Pretpostavljam da...

    Oct 2, 2024 at 10:39 PM
  12. Haker replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ja sam počeo radi toga sam mjenjati ulje i sitnice sto mogu. Majstor mi je pošten i dobar, ja mu ostavim ključeve on nabavi sta treba,...

    Oct 2, 2024 at 10:22 PM
  13. Haker replied to the thread Igre 2024.

    Igoru je i krevet woke, on definitivno sve hejta. Ja nisam Igor, generalno mi je svejedno svakako ove igre ne igram, ali kada sam vidio...

    Oct 2, 2024 at 10:00 PM
  14. Haker replied to the thread Igre 2024.

    Me druže, Lara Croft mi odmah padne na pamet. Crnac u feudalnom Japanu sa rep muzikom je ravno vrijeđanju inteligencije. Meni ne smeta...

    Oct 2, 2024 at 9:23 PM
  15. Haker replied to the thread Igre 2024.

    Fašizam ali u suprotnom smjeru. Čovječanstvo je hiljadama godina sasvim normalno funkcionisalo sa dva spola, sada treba da ti neko...

    Oct 2, 2024 at 9:01 PM