kvaju's Recent Activity

1. kvaju liked aeRo's post in the thread P: Delimano 18 u 1 lonac, multipraktik.

Nema frke. Evo ovaj model imam: https://www.amazon.de/Tefal-3050-Kontaktgrill-Ultra-Compact/dp/B003UD7ZS4 Meso i povrce bude k'o s...

Jun 5, 2020 at 10:09 AM
  2. kvaju replied to the thread P: Delimano 18 u 1 lonac, multipraktik.

izvini što spamam oglas, al ako može neki link do tog Tefal grilla, točno me zanima šta je

Jun 5, 2020 at 10:01 AM
  3. kvaju liked Stihoklepac's post in the thread Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android).

Probaj naći frp unlock proceduru negdje na netu.

Jun 4, 2020 at 8:02 AM
  4. kvaju liked kolinsb's post in the thread Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android).

Mozda moze iz Recovery mountat particiju na PC-u?

Jun 3, 2020 at 11:30 PM
  5. kvaju liked EL NINO CFC's post in the thread Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android).

Pokusaj prvo vidjeti ako mozete se ulogirati na gmail, da nije slucajno radila automatska sinkronizacija slika sa google drive/photos....

Jun 3, 2020 at 11:29 PM
  6. kvaju liked ming's post in the thread Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android).

Ako mu zna gmail onda lako može resetovati pin. Ako koristi chrome na računaru može vidjeti u passwordima koji je sejvan.

7. kvaju replied to the thread Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android).

Uspio sam ući u gmail na pc, dosta slika se sačuvalo na gphotos, ali sync se njje uradio tih posljednjih par dana, no najbitni dio je...

8. kvaju posted a new thread.

Zaobilaženje zaključanog ekrana (Android)

Uglavnom da ne dužim puno, osoba je tragično nastradala prije 2 mjeseca, te njegova žena bi voljela sačuvati slike sa mobitela. Mobitel...

Forum: Pametni telefoni, tableti, satovi, IoT oprema

Jun 3, 2020 at 8:37 AM