kvaju's Recent Activity

  1. kvaju liked dams82's post in the thread Online kupovina - diskusije.

    Evo i ja kliknu neke robe sa Temu, sviđa mi se što ima Google pay, začas se plati. Vidjet ćemo kad dođe vrijedi li. Mislim znamo svi...

    Oct 4, 2024 at 11:20 PM
  2. kvaju liked aNaToMiC !'s post in the thread Online kupovina - diskusije.

    Jok, xexpress.

    Oct 4, 2024 at 8:59 AM
  3. kvaju replied to the thread Online kupovina - diskusije.

    Probao Temu prošli mjesec. Odabrao 5-6 stvari nekih 25€ vrijednosti, sve mi stiglo u jednom paketu. Donijela mi brza pošta (ja se...

    Oct 3, 2024 at 8:48 PM
  4. kvaju replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Ima li nekakav bonton s ovim majstorima, primijetio sam neki dan da su ovi moji digli nos na jednog čovjeka što je donjeo ulje filtere...

    Oct 2, 2024 at 8:03 PM
  5. kvaju liked zippoo's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Moze i ovo ali je bolje preko aplikacije,jer mozes upravljati i odredjivati koje app ce blokirati a koje ne...recimo ko igra igrice i...

    Sep 29, 2024
  6. kvaju liked Reventon's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Dodaj u private dns: dns.adguard-dns.com i neces vise gledati reklame.

    Sep 29, 2024
  7. kvaju liked Reznor's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Evo gledam na svom Pixelu 3XL s LineageOS, ima ikonica kao restore/backup lijevo od cijene i kad klikneš otvori tooltip kratko i...

    Sep 29, 2024
  8. kvaju liked zippoo's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Radi na android app povijest mijenjanja cijene...samo kliknes na cijenu i pokaze ti. A sto se reklama tice,instaliraj na telefon neki...

    Sep 29, 2024
  9. kvaju replied to the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Jeli moguće da preko Android olx aplikacije se ne može vidjeti povijest mijenjanja cijene kada klikneš na nju? Nakon 2god iPhone, prešao...

    Sep 29, 2024
  10. kvaju replied to the thread Kućanski aparati! Iskustva/preporuke..

    Ja sam nedavno uzeo komplet ugradbeni pećnicu sa pločom i šporetom, gore je pola plin pola struja, to sam i tražio, sve za manje od...

    Sep 29, 2024