NAILS's Recent Activity

1. NAILS liked BiceBolje's post in the thread Telemach oficijelni thread.

Prešao bih radi latencije, odmah. Ali nisu ažurirali pakete od dvijetisućešeste. Netflat 5 je i dalje 19,90 KM :eek:

Feb 3, 2023 at 9:53 PM
  2. NAILS replied to the thread Koje serije pratite?.

Svi mi imamo svoje demone, ali nisu za ekranizacije. Film o Turingu nema 1% sadrzaja E3.

Feb 3, 2023 at 9:38 PM
  3. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Mutnija je na PS5 nego na PS4 PRO. Imam osjecaj da je cuvaju za remaster kroz nekih 2-3 godine obzirom da je izasla prije 5 godina.

Feb 3, 2023 at 8:27 PM
  4. NAILS replied to the thread Koje serije pratite?.

Ako cemo po bilješkama koje ima svaka kuca, mogli su bilo sta drugo odabrati osim duginih boja. Kontam ja da ne mogu ekranizirati...

Feb 3, 2023 at 8:26 PM
  5. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Tako je meni bilo dok sam vise igrao na 165Hz monitoru. Pa presao na 60FPS lock igre. Kontam ovo je 30. Brzo se covjek naviken na...

Feb 3, 2023 at 2:22 PM
  6. NAILS replied to the thread Koje serije pratite?.

Frank kao lik u igri ne postoji tako da..

Feb 3, 2023 at 2:09 PM
  7. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

..a njima je izvor ovo: [img] Mozda bude Pro, ja bih volio. Ali nema dovoljno PS5 igara da opravdava snagu. PS4 igre i dalje zaostale...

Feb 3, 2023 at 1:29 PM
  8. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Nemo jos potvrde o PRO verziji. Leakovi kazu da ce biti samo updatovana trenutna konfiguracija sa boljim hladjenjem i drugim izgledom...

Feb 3, 2023 at 1:01 PM
  9. NAILS replied to the thread Koje serije pratite?.

Ellie profulana skroz. Valja je gledati dvije sezone. Ako ne i duze.

Jan 30, 2023 at 10:30 PM
  10. NAILS replied to the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

Kada se u nasim radnjama kupuje roba pod grancijom, pitas odmah: ko je ovlasteni. I nema zezancije sa prodavnicama vec ides direktno...

Jan 29, 2023 at 10:05 PM
  11. NAILS liked zippoo's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

Prvo vidi ko je ovlasteni za Gorenje pa ih kontaktiraj i pitaj mozes li tako. Po logici bi trebalo da mozes,sa garantnim listom ali opet...

Jan 29, 2023 at 9:58 PM