NAILS's Recent Activity

1. NAILS replied to the thread Xiaomi.

Kod mene je zakljucan isto kao i prije, sa otiskom prsta i patternom. Hajd' nije neki belaj. Mislio sam da ima opcija da se promjeni.

Sep 28, 2021 at 7:00 AM
  2. NAILS replied to the thread Xiaomi.

Kod mene je EU i bila je ova donja. Sada je nakon novog updatea i meni i sestri na Redmi 9, ova prva slika. ming Baš to. Ali ova prva...

Sep 27, 2021 at 11:36 PM
  3. NAILS replied to the thread Xiaomi.

Stigao telefon sa servisa, u medju vremenu stigao 12.5.3. Na prvu sve ok medjutim, kada neko zove, bude onaj dijalog za javljanje pri...

Sep 27, 2021 at 9:05 PM
  4. NAILS replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Pogledat cu ali mislim da nema Accessories opcija. Mislim da bude ona žuta ruka. Nema je.

Sep 27, 2021 at 8:57 PM
  5. NAILS liked Reventon's post in the thread Google Android - oficijelna tema.

Probaj Accessories --> Automatic Unlock

Sep 27, 2021 at 8:56 PM
  6. NAILS replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Gdje se na samsungu tacno nalazi opcija za flip cover case? One sa magnetom, da se mobitel otkljuca pri otvaranju. Konkretno A12 ali...

Sep 27, 2021 at 6:19 AM
  7. NAILS liked Esh's post in the thread Koje serije pratite?.

[MEDIA] [MEDIA] [MEDIA]

Sep 26, 2021 at 12:50 AM
  8. NAILS replied to the thread Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI....

"A rijetko kad je disk, nije se bas lako nabit na njega." Zavisi koji je disk. Jednostavno se savije od toplote, uslova, da li voda...

Sep 26, 2021 at 12:30 AM
  9. NAILS liked Esh's post in the thread roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED].

https://www.techspot.com/news/91393-take-look-amazing-custom-pc-looks-like-gamer.html

Sep 25, 2021 at 2:08 AM
  10. NAILS replied to the thread Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI....

forzamilan Probaj malo centrirati kliješta. Disk jeste kriv i struze jednu stranu ali ako malo pomaknes klijesta onda ce strugati u obe...

Sep 25, 2021 at 2:07 AM