NAILS's Recent Activity

1. NAILS replied to the thread Koje serije pratite?.

Kada spominjes Fargo, zna li se kada izlazi S4? Trebala je u Aprilu ali je zbog virusa odgodise.

Jul 6, 2020 at 3:15 PM
  2. NAILS replied to the thread Preporuka za mis-a.....

Ok, porucim njih. Ovi moji zamjenski nisu teflonski vec plastikaneri pa se zato i raspadaju.

Jul 6, 2020 at 2:55 PM
  3. NAILS liked Ragnarok's post in the thread Preporuka za mis-a.....

Evo ti ovi, kupio sam ja svojevremeno za Razer Deathadder, imam jos jedan par negdje....

Jul 6, 2020 at 1:27 PM
  4. NAILS replied to the thread "Lozionicke" MP3.

[MEDIA]

Jul 4, 2020 at 1:09 AM
  5. NAILS replied to the thread Preporuka za mis-a.....

Zato pitam da li negdje ima uzeti u rangu originala da ne kupujem random sa Alija ili ebaya. Oni su vjecni samo ja napravio gresku pa ih...

Jul 4, 2020 at 12:23 AM
  6. NAILS replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Ovaj sto reznor spominje. Inace ovo nije Samsung problem vec problem desetke. Tacnije playstore problem. Najvise zahvata Motorolu i...

Jul 3, 2020 at 10:13 PM
  7. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Hebes skinove, gledam ljudi placaju oko 100$ mjesečno na cheatove.

Jul 3, 2020 at 7:06 PM
  8. NAILS replied to the thread Preporuka za mis-a.....

Bili su glideri ok ali hajde reko da narucim nove, da se ne raspadnu. To su ti novi gore sa slike a kuću prerovio ne mogu naci stare da...

Jul 3, 2020 at 7:05 PM
  9. NAILS replied to the thread Preporuka za mis-a.....

Mislio sam više koji proizvodjac/prodavac ima kvalitetnije. Ebay, Ali, sve je ista roba. Kontaktirao sam i Logi ali ni kod njih nema...

Jul 3, 2020 at 6:44 PM
  10. NAILS replied to the thread Hyper Scape.

Ja bi to rekao za fortknife pa gledaj gdje su sada. Ovo je overwatch/shootmania/apex/valorant. Svega su udrobili ali military BR izgleda...

Jul 3, 2020 at 2:57 PM
  11. NAILS replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

To stoji ali nisu bili ni blizu agresivni sa DLC-ovima. Imaš igru 60$, imas season pass 60$ i onda more mikro-transakcija. EA pliva u...

Jul 3, 2020 at 12:35 AM
  12. NAILS posted a new thread.

Hyper Scape

Da ne spamamo po PUBG temi. Hyper Scape is an urban futuristic free-to-play Battle Royale where 100 Contenders engage in FPS...

Forum: PC igre

Jul 2, 2020 at 11:11 PM
  13. NAILS replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Na pretplati sam pa nije problem sto podje skidati, a iz recovery moda sam evo treci put resetovao telefon. Jednostavno ne postoji nacin...

Jul 2, 2020 at 10:21 PM
  14. NAILS replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Zna li neko kako se rijesiti ove gluposti: Resetovao telefon i sada niti skida aplikacije niti se notifikacija mice. Samo stoji ovako:...

Jul 2, 2020 at 9:26 PM
  15. NAILS replied to the thread roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED].

Kojom logikom je manki? To je vjerovatno to, "majmun". Ja znam da je davno nas narod zvao "lud A", sada svi "at". Za majmun/manki prvi...

Jul 2, 2020 at 8:07 PM