Qler's Recent Activity

1. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Izgleda da sam dzaba uzeo ovaj AFS modul za aktivno skretanje farova i corner lights... fali izgleda neki dio na fordaljci i ne radi......

Feb 24, 2021 at 11:02 AM
  2. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

2012 u maju snijeg pao ja bio na gy eagle f1... Jebo sam gdje igdje išta ima... Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Feb 23, 2021 at 7:10 PM
  3. Qler liked Ajdin87's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ja sjednem u auto , vozim, dodjem na odrediste. Ugasim. Kad je rezervoar pri kraju naspem do vrha. Milina. Kad postanem rob auta (a...

Feb 23, 2021 at 7:09 PM
  4. Qler liked NAILS's post in the thread Konsultant - Švedska.

Postovi obrisano/prebaceni na "Odlazak iz BiH"...

Feb 23, 2021 at 6:13 PM
  5. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ma ja vala ne znam da sam ikad nešto Aman primjetio razliku u gorivu. Sipam na EP ili Petrol radi nekog "duševnog mira" a znam da se...

Feb 23, 2021 at 6:12 PM
  6. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ne znam, ja sam gledao ovih dana, istih godina i motora/opreme mečka skuplja... Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Feb 23, 2021 at 2:31 PM
  7. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Skuplja je E klasa od F10 istih godina.

Feb 23, 2021 at 1:08 PM
  8. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

vidi, kaze pravite planove da vam se Bog smije... ja planiram. Ne garantujem da necu opet Mondea uzeti. Da sam zagrijan jesam, vec sam i...

Feb 23, 2021 at 11:37 AM
  9. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

eh, ali onda dolazi taj VDC, dolazi komplet multimedia, skretanje zadnjih tockova, pametna svijetla, koza, masaza, hladđenje sjedišta......

Feb 23, 2021 at 11:20 AM
  10. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

:) ma vala ja jos nisam nasao komad opreme da nije bio koristan. Od onog samozatamnjenja retrovizora do dvozonske klime :D i sad mi...

Feb 23, 2021 at 10:46 AM
  11. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Pa odem ja nekad i malo na otvorenu :D ja inace se vodim onom, od opreme nista nije viska :D Eee i spala mi sad potrosnja na 10.3 :D...

Feb 23, 2021 at 10:11 AM
  12. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Pa uzmi ga ako je dobar. To je extra opcija. Ako ćeš razmišljati o kvarovima onda Yugu uzmi i nema skupih kvarova. Ja evo gledam ovog...

Feb 23, 2021 at 8:11 AM
  13. Qler liked aNaToMiC !'s post in the thread Pesoto - Diskusija.

[MEDIA]

Feb 22, 2021 at 9:41 PM
  14. Qler liked kvaju's post in the thread Preporuka za password manager.

One word Bitwarden :) Prešao prije malo jače od godinu, prije toga koristio LastPass plaćenu, no kad ga je LogMeIn kupio, prešao na...

Feb 21, 2021 at 11:45 PM
  15. Qler replied to the thread Preporuka za password manager.

Meni je KeePass službeni na poslu ali ga slabo koristim jer sam last pass koristio, praktičniji mi bio. A sad sam na bitwarden I ja....

Feb 21, 2021 at 7:14 PM