Qler's Recent Activity

1. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

9000KM...

Sep 20, 2019 at 12:54 PM
  2. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Ja sam rekao, jaran prodaje passat a 2006 ovdje kupljen, sve mu se zna, sve uredno.. Ali ljudi neće, nemam pojma što. Što je najgore...

Sep 20, 2019 at 12:18 PM
  3. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Moj dajdza ima Aurisa... nema sta auto je kvalitetno, izdrzljivo... ali meni Toyota nikako nije legla. Subjektivno, imao je i Avensisa...

Sep 20, 2019 at 11:41 AM
  4. Qler replied to the thread Mobilno Bankarstvo.

OK to sam skontao, i kako placa? automatksi kad dodje racun? kad mi legne plata?

Sep 19, 2019 at 3:18 PM
  5. Qler replied to the thread Mobilno Bankarstvo.

ja nisam skontao kako da podesim ove e-uplatnice za m-ba unicredit... a volio bi da i to sredim... ako ima neko vremena da mi malo...

Sep 19, 2019 at 1:18 PM
  6. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Kupio neki dan Osram Cool Blue Xenon look sijalice za kratka svijetla, odavno nisam imao neke kvalitetne sijalice :D i bas je razlika. A...

Sep 19, 2019 at 1:16 PM
  7. Qler replied to the thread Mobilno Bankarstvo.

jebi ga, ja imamo samo UniCredit... meni je OK.. Sparkasse ERSTE imala je dobru aplikaciju, i bolju, ali su me iznervirali pa sam sve...

Sep 19, 2019 at 10:28 AM
  8. Qler replied to the thread Cjelogodisnje gume egzoticnih dimenzija 175/60/R16.

Kad zapnea u bru u snijegu gasis sve asr esp sve, i kad se iščupaš, kad uhvatiš trak ije upališ nazad sve... Inače baš se patiš da se...

Sep 18, 2019 at 6:50 PM
  9. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

pa za plin ga nema ispod 1300KM... koliko se on sa svojom kilometrazom treba navozati samo da isplati tu cijenu u razlici u gorivu?

Sep 18, 2019 at 8:14 AM
  10. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

To je to, ništa nije slagao. Ali ako si ti u manjem gradu gdje nema toliko gužvi, i to je manje Sent from my Huawei P30

Sep 17, 2019 at 8:31 PM
  11. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Ma sad svi nose polis u osiguranja tako da te dodje to tu negdje... Dobar C max, idi gledaj to da pazaris :) Sent from my Huawei P30

Sep 17, 2019 at 5:06 PM
  12. Qler replied to the thread Savjeti oko kupovine automobila u BIH.

Ako je auto kako piše i kako izgleda, super je. Do sad najbolja opcija. To što više plati plati da bude miran. Bolje i ovo par stoja...

Sep 17, 2019 at 4:51 PM
  13. Qler replied to the thread Death Stranding.

Civ je klasa za sebe :) Sent from my Huawei P30

Sep 16, 2019 at 5:24 PM
  14. Qler liked Ajdin87's post in the thread Death Stranding.

Zato ja na D: particiji uvijek imam CIV 2, malo je reci da imam 1000h u toj igri, repetitivna, a opet nikad dosadna. Po godinu ne...

Sep 16, 2019 at 5:24 PM
  15. Qler replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ako dodjes do Sarajeva odi i do Visokog.. ima ih par ali tanko sve, a nista ti ne znaci do tamo produziti... Ja neki dan isao po felge,...

Sep 16, 2019 at 11:33 AM