Reventon's Recent Activity

1. Reventon replied to the thread Intel Discrete GPU / Arctic Sound / Xe.

Mnogi su do prije par godina bili beta testeri za AMD, sjetit ce se mnogi i ovdje na forumu. Kupovala se nvidia samo zbog losih drajvera...

Oct 6, 2022 at 7:09 AM
  2. Reventon replied to the thread Intel Discrete GPU / Arctic Sound / Xe.

Nije lose za pocetak, za par mjeseci kad ispeglaju drajvere bit ce ovo odlicno. [MEDIA] [MEDIA]

Oct 5, 2022 at 8:23 PM
  3. Reventon replied to the thread Preporuka napojne.

Uzmi Corsair, barem znas sta kupujes. Ta Asus je unutra neki sub brend, predpostavljam Seasonic, a Asus je samo stiker.

Oct 5, 2022 at 10:20 AM
  4. Reventon replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Ne svidjaju mi se ove utrke na ulicama, jednostavno premalo prostora za preticanje i previse prekida zbog SC.

Oct 2, 2022 at 9:29 PM
  5. Reventon replied to the thread AMD Zen / Ryzen procesori.

Problem je sto moras komplet novu konfiguraciju kupiti, maticna, cpu, ram, cooler, a svaka komponenta je sa premium cijenom.

Oct 1, 2022 at 8:01 AM
  6. Reventon replied to the thread Intel Discrete GPU / Arctic Sound / Xe.

Sto bih volio da Intel uleti klizeci izmedju Nvidie i AMD-a u srednjem segmentu. Znat cemo uskoro. [MEDIA]

Sep 30, 2022 at 8:05 PM
  7. Reventon replied to the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Onda zovi teh. podrsku ili na salter.

Sep 30, 2022 at 5:12 PM
  8. Reventon replied to the thread P: Msi RTX 3060 Gaming X trio.

Velika za moje kuciste po duzini, inace bi je ja pazario. Ne idi za sada ispod 700KM.

Sep 30, 2022 at 5:11 PM
  9. Reventon replied to the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Imas na ugovoru taj pin.

Sep 30, 2022 at 5:09 PM
  10. Reventon replied to the thread Nvidia Ada Lovelace - GeForce RTX 40x0.

Za gaming je danas i vise nego dovoljna aktuelna Intel i5 ili Ryzen 5 cpu serija i RTX 3060. Mislim na 1440p rezoluciju. Sve ostalo je...

Sep 30, 2022 at 1:01 PM
  11. Reventon replied to the thread Google Stadia.

Ugasise skroz Stadiu https://kotaku.com/stadia-google-refund-cloud-streaming-assassins-creed-1849597014

Sep 29, 2022