Reventon's Recent Activity

1. Reventon liked Pelikan's post in the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

Za elektricara ne treba nostrifikacija u Njemackoj. Mene su oba poslodavca samo pitala imam li diplomu u BIH, niko nije trazio da ista...

Dec 8, 2021 at 6:48 PM
  2. Reventon replied to the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

To me interesovalo, mislio sam da se nostrifikacija samo radi za fakultetske diplome. Nasao sam preko anabin svoj fakultet i priznaje se...

Dec 8, 2021 at 6:11 PM
  3. Reventon liked KingT's post in the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

ako ides kao strucni kadar, npr med tehnicar, elektricar, automehanicar itd onda ti treba nostrifikovana diploma da bi sa istom podnio...

Dec 8, 2021 at 6:05 PM
  4. Reventon liked Stihoklepac's post in the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

Ovisi od firme. Sve se svodi na odgovornost. Ako ti firma ili pozicija zahtijevaju potpisivanje nekih dokumenata preuzimanje...

Dec 8, 2021 at 6:05 PM
  5. Reventon replied to the thread Odlazak iz BiH {bez politickih analiza}.

Zna li neko da li se vrsi nostrifikacija srednjoskolskih diploma iz BiH isto kao i fakultetskih za Njemacku? I da li je uopste potrebna...

Dec 8, 2021 at 1:30 PM
  6. Reventon replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Pa i Hamo je izgurao Maxa sa staze u ovoj utrci ali je dobio samo opomenu. Treba ih pustiti nek se krkaju, nama zanimljivije. Da su...

Dec 5, 2021 at 9:24 PM
  7. Reventon replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Ja gledam na njemackom rtl-u i vec najavljuju da ce prekinuti prenos jer traje predugo. Morat cu nastaviti na sky btw sad je Max...

Dec 5, 2021 at 7:46 PM
  8. Reventon replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

A s*anja i utrke, ponovo red flag... Staza je definitivno preuska

Dec 5, 2021 at 7:22 PM
  9. Reventon replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

De objasni ko je "mali smrdo" jer su svi mali :D

Dec 5, 2021 at 7:08 PM
  10. Reventon replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

[MEDIA] Za one koji ne razumiju njemacki ukratko, u BMW-u zbog kratkog spoja grijajuce steke i osiguraca od 5A htjeli covjeku uzet 3,5k...

Dec 5, 2021 at 5:51 PM
  11. Reventon replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ma vala, ako ja sa 190cm mogu sjesti u Leona i da iza mene ima mjesta, moze i on u limuzinu tipa passat ili a4. E sad zavisi i od...

Dec 5, 2021 at 4:19 PM
  12. Reventon replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ima auta 15 godina stara sa stvarnih 220k na satu, kao kod mene npr :D

Dec 5, 2021 at 4:06 PM
  13. Reventon replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Vjerovatno, kao i vecina auta tih godista u tom cjenovnom rangu.

Dec 5, 2021 at 3:56 PM
  14. Reventon replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Ako bas mora biti terenac BMW X5 3.0d ili Tuarega al su to stara auta i ocekivati je dosta ulaganja.

Dec 5, 2021 at 3:46 PM
  15. Reventon replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Bembara ide 270 u cetvrtoj...

Dec 5, 2021 at 9:10 AM