XTRage's Recent Activity

  1. XTRage replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Kako se vozi, i kamiondzije lude, i jos pogotovo ljeti vece guzve i ludi ceski turisti, milion puta sam bio u situaciji da bi sa sporim...

    Jul 26, 2024 at 12:20 PM
  2. XTRage replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Moze se 130 nabrati i sa 50 konja ali druga su vremena, nesto sto ne moze lagano potegnuti od 100 do 150 je danas opasnost na cesti, i...

    Jul 26, 2024 at 12:02 PM
  3. XTRage replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    1.0TSI sam vozio sa DSG-om i od 0 do 80 je sasvim zivahan, raspon momenta je ocajan ali mjenjac ga vadi debelo, kratke brzine i jos ga...

    Jul 26, 2024 at 11:29 AM
  4. XTRage replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Mogu i oni solidno povuci na nizim brzinama sa automatikom i ako nisu pretrpani. Ali to je rijetkost, vecina je manual sa svakako puno...

    Jul 26, 2024 at 11:03 AM
  5. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    I onda to englezi ubroje kao njegovu ponajbolju pobjedu :rolleyes: Jedna od, ako ne i najveca ikad setnja zbog predominantnog bolida.

    Jul 26, 2024 at 10:20 AM
  6. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Bio sam jednom u aprilu na stazi, pokisnuo ko guzica. Trenutna prognoza je mokra subota i suha nedjelja.

    Jul 26, 2024 at 12:07 AM
  7. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Trecu godinu zaredom uzimaju kaznu na Spa, takticki. 2022. se prosetao do pobjede sa 14. na startu, tad su bolidom bili bas daleko ispred.

    Jul 25, 2024 at 10:54 PM
  8. XTRage replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Vidim ja nesto mi poznato, i mene su bas tu zaustavljali :D Ogranicenje 50, uvijek neko gusla, a cesta dovoljno dobra za 80.

    Jul 25, 2024 at 10:20 AM
  9. XTRage replied to the thread Ljetovanje....

    Prosjecna bosanska dijasporska familija ostavi pet puta vise para od prosjecnih svaba ili ceha, ali i to polako staje, nece niko trpiti...

    Jul 23, 2024 at 1:57 PM
  10. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Sjecam se svih, Friesachera jer je prakticno iz komsiluka. Sad je grid manji i nema jordan/minardi fenjerasa, zato i ima par manje...

    Jul 23, 2024 at 10:45 AM
  11. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    I ne bih rekao da je sad nivo nesto osjetno veci, ako ikako. I tad i sad je na gridu trecina vrlo dobrih, trecina solidnih i trecina losih.

    Jul 22, 2024 at 1:49 PM
  12. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Ne znam za vas ali jedna od stvari koja mi najvise smeta u ovoj eri je undercut. Nikakav poseban skill ne treba, samo udji prvi i cuvaj...

    Jul 22, 2024 at 12:53 PM
  13. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Jeste redbull strategijom odradio svoju najbolju imitaciju ferrarija :D A kmecanje na radiju je postalo standard, na nivou su djece iz...

    Jul 22, 2024 at 9:59 AM
  14. XTRage replied to the thread roflmao internacional - roflmaodžinica [RELOADED].

    Ipak je ovo drzava gdje 90% vjeruje u uroke a citavih 30% djece prima kljucne vakcine.

    Jul 21, 2024 at 10:58 PM
  15. XTRage replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Ma ovaj swap im je ubio raspolozenje, lose su ovo odradili totalno, trebali su ga poslati prvog u box i izbjeci ovu lakrdiju.

    Jul 21, 2024 at 4:49 PM