zippoo's Recent Activity

1. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Pa je li taj za intel ili moRe i na AMD ? 13 eura nov...stroj opasan :D :D

Apr 12, 2024 at 10:45 PM
  2. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Nemaju ali ne stvaraju buku,bukvalno se ne cuju...vrte se sporo i kada stavim ruku iza njih,nema nekog protoka zraka...,oni su tu kao...

Apr 12, 2024 at 10:06 PM
  3. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Nisu bile slike kada si pisao prvi post...ali kada budem otvarao kuciste opet,pogledati cu to...ako mogne kablo stici uopste do tog...

Apr 12, 2024 at 8:53 PM
  4. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Sto se temperatura tice...ovo je ekstra. cinebench max sve jezgre...max temp 71 stepen bila.Radilo 15ak minuta. CPUz,stres test na sve...

Apr 12, 2024 at 8:37 PM
  5. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

[img] Evo ovo je na dnu maticne...jedan je ovaj 12VGRB a drugi je RGB header 2...ali ga je prekrio kabel ali mislim da sam i to...

Apr 12, 2024 at 8:33 PM
  6. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Taj ima 4 pina a ovo na procesoru za RGB ima tri rupe...jedna je popunjena. Ako pricamo o ovom pinu sa slike. [img] [img]

Apr 12, 2024 at 8:10 PM
  7. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Kurchina im...biti ce bez RGBa...da sam znao da idu posebni pinovi i kurci,uzeo bi obicni bez RGBa...ustedio bi 10 KM ali hajde,nije to...

Apr 12, 2024 at 7:52 PM
  8. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Evo ebem se zadnja 3-4 sata sa ovim :D Uglavnom,montirao sam novi Cooler na CPU,sve radi osim RGBa,jer mi ocito trebaju neki konektori...

Apr 12, 2024 at 7:01 PM
  9. zippoo liked Ekstrauterina's post in the thread Izbor CPU Coolera.

Klasika je da naprijed uvlaci zrak a nazad izvlaci. Obicno je i ventilator procesora orijentisan tako da zrak salje ka nazad. To sto se...

Apr 12, 2024 at 5:06 PM
  10. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

Stigo cumur danas. Jos sam kupio dodatno dva ventilatora,jedan da ubacuje a drugi da izbacuje zrak. E recite mi sada,koji da upuhuje a...

Apr 12, 2024 at 1:51 PM
  11. zippoo replied to the thread P: Vise mobilnih telefona.

Da ali nije na odmet imati argument u svojim rukama. A kolega je napisao da sva elektronicka oprema skuplj aod 1000 KM treba da ima 24...

Apr 10, 2024 at 7:04 PM
  12. zippoo replied to the thread P: Vise mobilnih telefona.

Pa ako i ima,toga se ne pridrzava 95% trgovaca u BiH. Ali bas cu istraziti to,da vidim pise li gdje u zakonu...vjerovatno je rijec o...

Apr 10, 2024 at 6:58 PM
  13. zippoo replied to the thread Preporuka za smartphone.

Na taj zakrivljeni ekran jedino da stavis hidro gel...15 KM

Apr 10, 2024 at 6:57 PM
  14. zippoo liked Stevie_Ray's post in the thread Kutak za cestitajuci trenutak/ispucavanje - cestitke.

Bajram barecula vama koji slavite Sent from my iPhone using Tapatalk

Apr 10, 2024 at 3:14 PM
  15. zippoo liked SpookyMoO's post in the thread Kutak za cestitajuci trenutak/ispucavanje - cestitke.

BAJRAM MUBAREK OLSUN! SVE NAJBOLJE U OVOM NAKARADNOM VAKTU! DA VAM DRAGI BOG PODARI ZDRAVLJE, JER KAD SE SVE SABERE I ODUZME, TO JE SAMO...

Apr 10, 2024 at 3:14 PM