zippoo's Recent Activity

1. zippoo liked exwizzard's post in the thread Mobilno Bankarstvo.

Registrovao sam se danas na OPA aplikaciju, citav proces sam zavrsio online sto mi se svidja u poredjenju sa RMB. Skino sam app i...

Dec 6, 2019 at 4:20 PM
  2. zippoo replied to the thread Mobilno Bankarstvo.

Bitno je da je neki fiksni iznos,recimo prebacis sa racuna na drugi racun 500 KM platis 0.6 KM U banci na salteru uzimaju vece iznose...

Dec 6, 2019 at 11:56 AM
  3. zippoo liked Patton2410's post in the thread Sony PlayStation 5 official thread.

25 godina od izlaska PS1. Moj srebeni upakovan sjedi u nekom ormaru. :)[IMG]

Dec 6, 2019 at 1:18 AM
  4. zippoo liked exwizzard's post in the thread Mobilno Bankarstvo.

Da, i moras napisat svrhu placanja nakon sto ukucas broj racuna. Sad sam prelisto svoje transakcije za raiff->raiff i platio sam 0km...

Dec 5, 2019 at 9:54 PM
  5. zippoo replied to the thread Mobilno Bankarstvo.

imam par pitanja za mobilno placanje u Raiffaisen banci,preko ove aplikacije je li se placanje vrsi tako sto samo ukucas iznos novca i...

Dec 5, 2019 at 8:19 PM
  6. zippoo replied to the thread Telemach oficijelni thread.

ma doci ce nova sport i na Moju TV,samo sto ovi iz Telekoma strucnjaci nisu u stanju nista brzo implementirati i popraviti

Dec 5, 2019 at 7:49 PM
  7. zippoo liked CooK's post in the thread Odabir i kupovina TV-a.

Panel obicno kosta 90% cijene televizora i kada se razbije panel vise ti se isplati kupiti novi TV nego popravljati odnosno mijenjati...

Dec 5, 2019 at 3:38 PM
  8. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Zar gamingshopbl nije bio jedan od jacih i sigurnijih prodavaca/svercera n aolxu Otkud da je obrisan Sent from my Redmi Note 8 using...

Dec 5, 2019 at 3:31 PM
  9. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Pa ne prate svi ljudi detaljno i upecaju se... Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Dec 5, 2019 at 12:58 PM
  10. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Treba prijaviti odmah Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Dec 5, 2019 at 12:16 PM
  11. zippoo replied to the thread Odabir i kupovina TV-a.

https://www.olx.ba/artikal/35888373/smart-tv-panasonic-4k-fx550e-43-puko-ekran/#detaljno moze li se ovako nesto popraviti,tj. gdje se...

Dec 5, 2019 at 1:07 AM
  12. zippoo replied to the thread Odabir i kupovina TV-a.

Hvala na pojasnjenju Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

Dec 5, 2019 at 12:44 AM
  13. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

https://www.olx.ba/profil/Baki2919 naleti na olxu na ovaj profil,sve ima nerealno nisku cijenu...koji je ovo fazon uopste nije iz BiH...

Dec 4, 2019 at 10:49 PM
  14. zippoo replied to the thread Telemach oficijelni thread.

utakmica na nova sport HD,slika odlicna

Dec 4, 2019 at 9:21 PM