zippoo's Recent Activity

1. zippoo replied to the thread Nvidia Ampere - GeForce RTX 3x00.

Cijena prava sitnica :D Ode ovo u tri lijepe materine :D [img]

Apr 10, 2021 at 8:35 PM
  2. zippoo liked KingT's post in the thread Odabir i kupovina TV-a.

Nakon puna 3 mjeseca danas sam dobio od Partum doo Banja Luka zamjenski tv Philips 58" PUS8505 . Poslao mi ga Comtrade , imam otpremni...

Apr 10, 2021 at 5:04 PM
  3. zippoo replied to the thread Xiaomi.

Fazon je sto kada platis telefon 800 KM,hoces i chip da leti. A52 je nekako najbolje zaokruzen Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Apr 10, 2021 at 12:22 AM
  4. zippoo replied to the thread Odabir i kupovina TV-a.

Ti si tamo na klix temi postavio onaj video recenzije...pogledao i stvarno top slika u svim uslovima Koliko ce biti garancija na ove...

Apr 9, 2021 at 10:21 PM
  5. zippoo replied to the thread Xiaomi.

Ma nisam detaljno gledao ,vec ovo sa ovog videa a gledao na laptopu TN panel pa mi nije izgledalo kao nesto posebno . Moram pregledati...

Apr 9, 2021 at 12:41 PM
  6. zippoo replied to the thread Xiaomi.

Je li se meni cini na ovom videu,da slike i nisu bas ono najbolje od najboljeg ? Iako je na dxo ovaj telefon prvi...mada se tamo...

Apr 9, 2021 at 11:18 AM
  7. zippoo liked dmr's post in the thread Youtube (JUBITO) fetiš.

[MEDIA]

Apr 8, 2021 at 8:09 PM
  8. zippoo liked Reventon's post in the thread Youtube (JUBITO) fetiš.

[MEDIA]

Apr 8, 2021 at 8:09 PM
  9. zippoo replied to the thread News about mobiles.

Ovo ti zavisi iskljucivo od strucnosti i opreme servisera. Ako ne zna dobro odraditi,sve se vide spojevi na poklopcu,neravnine i ljepilo...

Apr 8, 2021 at 1:02 AM
  10. zippoo replied to the thread Xiaomi.

Koliki ti je budzet...ako je oko 200 KM...idi na ubiquiti ap ac lite ili AC LR Mozda se izvana moze naruciti i jeftinije...kod nas su...

Apr 7, 2021 at 1:15 PM
  11. zippoo replied to the thread Preporuka za smartphone.

Ma ja puknem restore ,za 2-3 sata sve se nastimalo i onda kako koju app koristim,tako se i logujem. Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Apr 6, 2021 at 12:46 PM
  12. zippoo replied to the thread Preporuka za smartphone.

Uradis backup na mi accountu (trebao si prije naravno) i ako je opet xiaomi,prilikom podesavanja logujes se na mi account i puknes...

Apr 6, 2021 at 12:26 PM
  13. zippoo replied to the thread News about mobiles.

Necete vi LGu govoriti hoce li i kada pustiti update hah Ma kada se uzme sve u obzir,zasluzeno se gase...jer zasnjih godina nisu...

Apr 5, 2021 at 6:13 PM
  14. zippoo replied to the thread News about mobiles.

Pa da...zato vise po meni nena potrebe kupovati flagship,osim ako patis za statusom . Naravno opet ce kamera praviti tu neku razliku...

Apr 5, 2021 at 1:59 PM