zippoo's Recent Activity

1. zippoo replied to the thread Sony PlayStation 4 official thread.

Pa kada je veci pritisak skine svu prasinu a kada usisavas,uvlaci u sebe i po rebrima ostane prasine uvijek. Usisavao sam x puta a i...

Dec 6, 2022 at 10:52 PM
  2. zippoo replied to the thread Sony PlayStation 4 official thread.

Ne zvizdi na ps4,zvizdao mi na racunaru :D Ali postane bucnija i konzola ako se igra nesto malo duze ...pa cu je ovih dana...

Dec 6, 2022 at 7:59 PM
  3. zippoo replied to the thread Sony PlayStation 4 official thread.

Hvala obojici. Ocistiti cu hladnjak ako nije previse komplikovano. Vjerujem da to niko ni prije mene nikada nije cistio a i kod mene je...

Dec 6, 2022 at 6:08 PM
  4. zippoo liked Haker's post in the thread Sony PlayStation 4 official thread.

[MEDIA] Sam si sebi odgovorio. Očisti hladnjak i to je to. Imaš sreće jer je na slim super jednostavno, PS4 pro i PS5 se moraju...

Dec 6, 2022 at 6:06 PM
  5. zippoo liked Vedo's post in the thread Sony PlayStation 4 official thread.

Zamjeni pastu, ja sam je mjenjao na PS4, 15 min posla, konzola 2x tiša poslije bila. Probaj drugi HDMI kabal, možda je do njega. Sent...

Dec 6, 2022 at 6:06 PM
  6. zippoo replied to the thread Sony PlayStation 4 official thread.

Da li se nekome desavalo na ps4 da slika pocne da nestaje i pojavljuje se? Neki dan igram nioh2 i poce 2-3 puta,kao da se iskljuci...

Dec 6, 2022 at 4:36 PM
  7. zippoo replied to the thread Sony PlayStation 5 official thread.

Hahah svaka cast...ovo je i na YT tesko naci da je nesto 100% zavrseno,jer uvijek bude nesto sakriveno i tesko za naci. Ja evo igram...

Dec 3, 2022 at 4:53 PM
  8. zippoo liked Patton2410's post in the thread Sony PlayStation 5 official thread.

GoW: Raknarok 100% [emoji4][IMG][IMG]

Dec 3, 2022 at 4:52 PM
  9. zippoo replied to the thread USLUGA Hrvatska debitna kartica.

Eh hvala za javljanje ali rijesio sam ovo. Isto na drugom forumu napisao i pomogao mi neko,uplatio na Hr karticu a ja njemu prebacio na...

Dec 3, 2022 at 11:29 AM
  10. zippoo replied to the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Haha i ja sam to primjetio. Sto se updatea tice,nisam primjetio nista novo ni drugacije

Dec 1, 2022 at 5:21 PM
  11. zippoo liked NAILS's post in the thread Igre 2022.

Našao save nakon one brace i to je to. [MEDIA] Bez resurrection stonea. Valjda nece do kraja zeati vise.

Nov 30, 2022
  12. zippoo replied to the thread BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread.

Ko ima ZTE STB,dosao je nekakav update STBa. Resetujte STB i prilikom novog podizanja ce instalirati update.

Nov 30, 2022