zippoo's Recent Activity

1. zippoo liked Zeleni's post in the thread Cisco Certifikacije.

Recertifikacija danas za CCNP i CCDP. Bookirao sam TSHOOT u 14.00 jer je fakat najjednostavniji od svih ostalih testova. Oda sam miran...

Jan 18, 2019 at 12:49 PM
  2. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

nasi na carini dugo drze pakete moj bio 8 dana na carini...danas je dosao u postu,sutra cu podici ako me sta ne sprijeci

Jan 16, 2019 at 10:16 PM
  3. zippoo replied to the thread Odlazak iz BiH.

uvijek ima izbora i vec sam rekao da necu ni feninga platiti Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Jan 16, 2019 at 8:28 PM
  4. zippoo replied to the thread Odlazak iz BiH.

nije ni cudo sto normalni ljudi odlaze...kada poslodavci otjeruju i ne postuju te ni promil moja situacija od jucer...dosla...

Jan 16, 2019 at 10:39 AM
  5. zippoo replied to the thread Online zarada - mikrozadaci.

ma nema od te zarade nista,ako tek pocinjes...gubljenje vremena radije uci nesto konkretno ,tipa programiranje,projektovanje ili ako si...

Jan 15, 2019 at 6:41 PM
  6. zippoo posted a new thread.

P: Monitor Philips 22' 'FHD

Sve objasnjeno na olxu Moze nize za forumase Lokacija Gracanica https://www.olx.ba/artikal/32343330/monitor-philips-e220-22-full-hd-169/

Forum: Rańćunari i komponente

Jan 15, 2019 at 10:07 AM
  7. zippoo replied to the thread Ultimativni filmski vodic.

A simple favor 2018 solidan

Jan 13, 2019 at 11:56 PM
  8. zippoo replied to the thread Koje slusalice da kupim do cca 50KM.

https://www.aliexpress.com/item/Hoco-ES7-Sport-Running-Bluetooth-Earphone-Earhook-Noise-Cancelling-IPX4-Waterproof-Wireless-Headphone-Hea...

Jan 11, 2019
  9. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

vidjeti cemo sta ce biti...ne bi trebalo biti problema,jer je posiljka ispod 300 KM

Jan 11, 2019
  10. zippoo replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

nije los ovaj dizajn sa malom rupicom za kameru...skoro se i ne primjeti i cijeli telefon je ekran Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Jan 11, 2019
  11. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

meni paket na carini vec 5 dana...do sada nikada ovako dugo nije bilo,vjerovatno ce mi traziti i screenshoot cijene u ponedjeljak doslo...

Jan 11, 2019