zippoo's Recent Activity

1. zippoo replied to the thread Xiaomi.

jedno pitanje ako neko zna oko flashovanja naime,radi se o oppo a5 ax5 model i ima onaj pattern lock,koji je zaboravljen i po netu ima...

May 31, 2020 at 12:54 AM
  2. zippoo liked RED DEVILS's post in the thread Akcijska ponuda igara.

Borderlands - The Handsome Collection on Epic Games Store https://www.epicgames.com/store/en-US/ [img]

May 28, 2020 at 8:05 PM
  3. zippoo replied to the thread Windows 10.

za sada nista ne baracem ...sada cu opaliti pauzu updatea jos mjesec dana :D da ne bi bio i ja pokusni kunic...a obzirom na zadnje 3...

May 28, 2020 at 12:05 AM
  4. zippoo replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

pa jel nije ? :D

May 28, 2020 at 12:02 AM
  5. zippoo replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Ne znam kako ljudi shebu bateriju ali meni nikada na telefonu nije oslabila vise od 20% u roku od 2 godine koristenja To mo je neki...

May 27, 2020 at 2:56 PM
  6. zippoo replied to the thread Google Android - oficijelna tema.

Haha sto bolan...po recenzijama nije los u tom segmentu Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

May 27, 2020 at 1:46 PM
  7. zippoo replied to the thread R* - Red Dead Redemption 2.

A kakva je neka caka sa generiranjem biliona dolara na zynga pokeru...neki su nesto napravili i bukvalno ti mogu ukucati koji god hoces...

May 26, 2020 at 7:32 PM
  8. zippoo replied to the thread Online kupovina - diskusije.

Meni istekao rok od 2 mjeseca,jos nije doslo...sacekati cu jos neko vrijeme Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

May 25, 2020 at 7:28 PM
  9. zippoo liked Aldiin's post in the thread Youtube (JUBITO) fetiš.

Ovaj kanal je brutalan, pogotovo Key & Peele serijali.. [MEDIA]

May 24, 2020
  10. zippoo liked selvin's post in the thread All about (my) Car/Cars !!!.

Evo i od mene danas jedna, slikano kod Suda u Tuzli (nije dijaspora :D). [IMG] Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

May 24, 2020
  11. zippoo replied to the thread Koje serije pratite?.

Ja picim ovih dana El Chapoa...dvije sezone odgledao,jos treca ostala Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

May 24, 2020