zippoo's Recent Activity

  1. zippoo liked dino73n's post in the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

    Naručih danas M27Q REV2.0 za 629KM u suštini isti kao i G27Q sa jos par nekih džidža midža. Posluzit ce godinu dvije tri dok 30"4K...

    Apr 22, 2024 at 7:35 PM
  2. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

    Nasao sam i ja taj header,ista situacija kao i kod tebe,na dnu ploce i isto bi morao provlaciti kablo ispod graficke ili kupiti...

    Apr 22, 2024 at 3:45 PM
  3. zippoo replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Prije 2-3 dana...malo kasnis kako si se zadao oko racunara :D

    Apr 21, 2024 at 11:50 PM
  4. zippoo replied to the thread Preporuka za tablet.

    Ima li ko kakav stariji tablet sa 2 ili 3 GB RAMA bar...za yt ...da je 9-10 inca ? A da nije pljacka cijena...na olxu prodaju tablete...

    Apr 21, 2024 at 7:15 PM
  5. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

    Solidna utrka danas...evo vratio snimak,gledam zadnjih 10ak krugova. Pravo utrkivanje cijelomvrijeme,jos da je kisa pala,show bi bio potpun

    Apr 21, 2024 at 3:46 PM
  6. zippoo replied to the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    E sada zamisli koliko je onih sto su prevareni a nisu mogli ostaviti negativan dojam,jer je slao preko neke druge brze poste a jedino se...

    Apr 20, 2024 at 8:01 PM
  7. zippoo liked Reznor's post in the thread Provjera PIK prodavača - If it sounds too good to be true, it probably is.

    Naletih na ovog pa pripazite ako slucajno dodjete na ovaj profil, ima dosta negativnih dojmova https://olx.ba/profil/E_Tech

    Apr 20, 2024 at 8:00 PM
  8. zippoo replied to the thread P: Vise mobilnih telefona.

    Nov,neaktiviran iPhone 15 pro 128 GB Bijeli. Kutija je otvorena odmah u radnji ali nije aktiviran.Kupljen 3.4.2024. Ima fisklani...

    Apr 20, 2024 at 7:57 PM
  9. zippoo replied to the thread All about (my) Car/Cars !!!.

    Sada je ovjeren i sada je sluzbeno "vas". Nista dok se novo auto prvi put ne cvakne,sve se to nesto pazi,mazi,gleda i onda nakon prvog...

    Apr 20, 2024 at 6:38 PM
  10. zippoo liked Elubrylla's post in the thread Izbor CPU Coolera.

    Imas ovaj produzetak, ja narucio sa aliexpressa za 2 KM. [IMG]

    Apr 20, 2024 at 6:24 PM
  11. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

    I ja to kontam,nema sta drugo biti. Zanimljivo je da sada struze 1-2 minute kada ga tek upalim i prestane...kao da se plastika...

    Apr 19, 2024 at 9:29 PM
  12. zippoo replied to the thread Izbor CPU Coolera.

    Pogledaj video https://photos.app.goo.gl/5YdpUzkK7yRZakQA6 Dakle zapinje U VENTILATORU a ne NA VENTILATORU. Ne znam sta ce mi taj seraf...

    Apr 19, 2024 at 8:26 PM
  13. zippoo replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

    Imas dvije vrste ljudi...koje se vjecno oko neceg pate i druge koji sebi olaksaju. Ko se voli patiti,pukne 4K monitor i stavi 100 % :D

    Apr 19, 2024 at 3:52 PM
  14. zippoo liked RaP's post in the thread Model :RAH 66 Comanche.

    Nekome se iz Epic team svidio projekat pa su ga stavili na marketplace showcase page, mislim da sam 3 puta do sad bio na showcase /...

    Apr 19, 2024 at 3:17 PM
  15. zippoo replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

    Kod mene na win uvijek skaliranje ide 125%. Ne bi se patio sa onako sitnim slovima i ikonama nema sanse,pos3bno na vecim rezolucijama.

    Apr 19, 2024 at 3:07 PM