zippoo's Recent Activity

1. zippoo replied to the thread Preporuka za smartphone.

Ja ne bih mogao koristiti cisti android,djeluje mi isto nedoradjeno nesto. Bas sada imam telefon pri ruci sa cistim androidom...,mislim...

Dec 6, 2021 at 4:25 PM
  2. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Ne znam ali Hamilton nije cist bas u onoj situaciji. Verstapen je poceo kociti i usporavati prilicno prije zabijanja i ovaj ga je mogao...

Dec 6, 2021 at 10:14 AM
  3. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Sta,bas su vec izbacili ovu utrku iz kalendara a tek prva utrka vozena? Meni je utrka bila zanimljiva zbog neizvjesnosti i duela...

Dec 5, 2021 at 9:04 PM
  4. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Suma sumarum,luda i zanimljiva utrka i neobicna staza Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 8:55 PM
  5. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Haj Hamilton ali sto Botas uze Ocona...lik usporio i ovaj ga usi. Ocon bas amateraki ovo odradio Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 8:44 PM
  6. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

A zar Hamilton ne bi trebao dobiti neku kaznu za zabijanje u covjeka? Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 8:31 PM
  7. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Hahah pusti ga pa ga opet uze skolski...poceo se zajebavati sa Hamom ali evo pretece ga konacno Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 8:29 PM
  8. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Uh sekunda da obojica odu u dijelovima u box. Vidi budale sta uradi hahahah Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 8:20 PM
  9. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Staza za kartinga . I opet ce biti drama jer je ovo treci start. Ne znam koji je strucnjak ovo dizajnirao,da nema prostora ni za sta....

Dec 5, 2021 at 7:25 PM
  10. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Sada prvi put gledam krug na ovoj stazi...pa ova staza je meni tako bezveze sa ovim visokim ogradama ...isto kavez jbte. Iz zraka...

Dec 5, 2021 at 6:37 PM
  11. zippoo replied to the thread Formula 1 - The Neverending Thread.

Kakvo je ovo vrijeme utrke jbte Pise utrka za 7 sati...znaci u 18:30 po nasem je li? Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 5, 2021 at 11:28 AM
  12. zippoo replied to the thread Ultimativni filmski vodic.

Odgledao Finch sa Tom Hanksom...fakticki monodrama koju je Tom odradio odlicno. Moze se pogledati. Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 4, 2021 at 3:55 PM
  13. zippoo liked RED DEVILS's post in the thread Akcijska ponuda igara.

Dec 3, 2021 at 9:39 PM
  14. zippoo liked Stevie_Ray's post in the thread SSD diskusija.

Jest PCIE (svaki NVME je PCIE, nebitno kako konektor izgleda). Ne radi se o tome, nego o NVME podrsci od strane BIOS-a maticne. Lako je...

Dec 3, 2021 at 10:54 AM
  15. zippoo replied to the thread SSD diskusija.

A zasto na neke SSD-ove se ne moze instalirati sistem,tj. Bootati? Nisam upratio to Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk

Dec 3, 2021 at 8:52 AM