5.1 zvucnici na Visti

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Adi_k, Oct 11, 2007.

  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Imam Trust 5.1 ozvucenje i sada kad sam nabacio vistu, svira neka pjesma ali na FL, FR i Woferu na centru nece nikako to me pravo nervira, zna li neko sto bi mogo biti. hvala unaprijed :roll: :roll:
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja imam creative live 5.1 i jedini nacin da dobijem 5.1 je preko kx drivera. Ne znam da li mogu kx driveri na tvoju karticu. Proguglaj malo.
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    ma kod mene je realtek ac'97, da vidim sta ostali misle, meni ne ide u glavu svi rade samo centar ne, a kad film geldam na kompu, onda i centar radi. pritisnem test zvucnika svi sviraju centar ne, ne znam koji mu je k***
     
  4. maniac

    maniac Novi član

    i u mene je realtek AC97, driveri za vistu su pravo sranje. Sta god da postavis u driverima moras postaviti i u visti, a nekad uopste nemozes ukljuciti 5.1 sistem, imas opciju i kliknes na apply ono se vrati na staro...

    zato i nekoristim vistu, vratio se na XP dok to ne srede.
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Pricam s rodjakom neki dan i on veli da bih kupovinom neke zvucne karte proradio mi centar, takodjer zadanja 2 zvucnika cuju se tek kad se primaknu uhu, i navodno da bi oni proradili i culi istom jacinom kao ostali?? Da li da uzimam zvucnu kartu ? ?
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jel mi moze neko reci da li bi kupovinom zvucne ovo sve proradilo ?
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa citas li ti moje postove?? :D
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Znaci treba zvucna:), vidicu s drugom da mi posudi pa da probam, ak moze uzeo bih neku.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne znam za druge ali creative labs live 5.1 funkcionise sa kx driverima samo. Vjerovatno je tako i sa audigy serijom.
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Audigy 2 ZS isti problem, samo sreca sto hardwerski dekoder kod 5500 ne zanima vista niti njene bolesti. Sramota da jos nisu sredili taj problem.