COD4 demo

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Oct 12, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Je li skino neko dajte dojmove. :)
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Uf, predobar. U demo ima nekolko vrsti oruzja. 3 assault rifle, shotgun, sniper, 2 RPG launchera. Mozda sam nesto i fulo. Mapa je ona sa trailera kad pocinjes na mostu. U prvom dijelu cistis neku zgradu. Onda trebas raznijet 2 tenka na mostu. RPG je tu fenomenalno uradjen, ima lock on. Onaj talibanski naravno nema :p Na kraju trebas branit tank od neprijatelja sa bazookama, raznijet protu-avionski radar ili tako nesto i poslat helikoptere da uniste zgradu. Sprint je tu opet. Prilicno dobro optimizovana.

    Leglo mi je ovo moderno doba. Ma, isti stari CoD u novom okruzenju :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    na kojoj konfiguraciji igras i na kojim detaljima i na koliko fpsa? :D
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja evo skidam igru, bezobrazni BIHnet smanjio svim paketima brzinu na 50KB, neće da poćera više od 49KB...Bezobraznici jedni....

    P.S Skidam igru oko 2 sata, tek 26% !
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kad je bas sve na max, AA, AF, dynamic lighting, sjenke ide u 20-30 FPS-a. Mislim da bi na dual core islo glatko na max sa ovom grafom.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    hmm... prije ce biti da graficka utice na te postavke. Proc vise utice na broj detalja i sl.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    “Recommended Specs”

    CPU: 2.4 GHz dual core or better is recommended
    RAM: 1GB for XP; 2GB for Vista is recommended
    Harddrive: 8GB of free hard drive space
    Video card: 3.0 Shader Support recommended. Nvidia Geforce 7800 or better or ATI Radeon X1800 or better

    Jos kad bi Vedo probo na njegovoj kanti :p Ista nam je grafa al da vidim kako se ponasa na dual core.
     
  9. Sale

    Sale Aktivista

    daj nabacite neke "screen shots" :roll:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sta skidate sa free zone pa samnjili brzinu na free zoni ili uopsteno smanjeno? :)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prije je na free zoni podjednako išlo kao i na netu. Svejedno i da je samo na zoni tako opet je bezobrazluk s obzirom na cijene
     
  14. Sale

    Sale Aktivista

    pa iskreno bolje izgledaju ovi screen shotovi COD4 vec od Goranstein-a sto je postavio za CRYSIS mp beta :wink: :roll:
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U onoj beti su texture na medium bile. Nisu optimizovali igru? :lol:
     
  16. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Poslije restarta,zna neko u cemu je problem? :(
    [​IMG]
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo odigrao sam demo. Nije mi baš čemu kao i svako CoD. Jednostavno mrzim ove igre. Imaš svoju ekipu koja ne može umrjet ideš za njima rokneš više ljudi no što je slavni Rambo roko i na kraju teško umireš, frajer saspe rafal u tebe, čučneš par sekundi i ustaneš ko nov :smt005

    Sve sam digao na max i išlo je kao podmazano. 3800+ X2, 1950pro, 2gb memorije.
    Čak i grafički nije neko remek djelo.
     
  18. ZeuS7

    ZeuS7 Aktivista

    Pu! Pu! Pu!
    Nedo' Bog :D :D
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    OK lijepo izgleda, ali ništa spektakularno. Ne znam kako je na X10??
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja mislim da će ovaj cod4 biti dosad najbolji cod ikad. jedva čekam full verziju.