COD4 demo

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Oct 12, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni je demo super, pogotovo je nisanjenje i pucanje MNOGO poboljsano u odnosu na dvicu. Jedva cekam full!
     
  2. LordRaven

    LordRaven Guest

    Ja ne mogu da se nakanim da skidam treba mi na Free više od 9h downloada...Možda sačekam da srede ovu vezu iako mi se igra...
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Konacno skinuo demo.Pravo me iznenadio,ali pozitivno.Super uradjeno,sad se ceka ponedjeljak, 05.11.2007 :)
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    cod4 = cod1 + drugaciji setting vremena a i bogme i okoline naravno :)
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja u demu ne mogu staviti vecinu opcija na high, npr. kod model detail ima samo low i normal, isto tako kod vecine grafickih opcija..Da li je i kod vas isti slucaj?
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    I kod mene.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    probaj na visti mozda su te opcije u stvari dx10 :D
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    COD 4 Performanse

    Testirano na:

    Intel Core 2 Extreme QX6700 (2.67GHz)

    Gigabyte X38-DQ6
    EVGA nForce 680i

    2GB Kingston KHX11000D3LLK2/2G 7-7-7-20 2T Timings
    2GB Kingston KHX6400D2ULK2 3-3-3-10 2T Timings

    AMD Radeon HD 2900 XT 512MB
    AMD Radeon X1950 Pro 256MB
    AMD Radeon X1950 XTX 512MB
    Diamond Viper Radeon HD 2900 XT 1GB
    Catalyst 7.10

    NVIDIA GeForce 8800 Ultra
    NVIDIA GeForce 8800 GTX
    NVIDIA GeForce 8800 GTS 640MB
    NVIDIA GeForce 8800 GTS 320MB
    NVIDIA GeForce 7900 GT
    ForceWare 163.75

    Windows Vista 64-bit
    [​IMG][​IMG]

    4xAA
    [​IMG][​IMG]
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Dodaj jos +15% boost zbog XP-a i ima da leti ;)
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    hmm meni je isto u visti i u win xp. Ono sto najvise utice na performase je shadows. Sa svim ukljucenim imam minimalno 30fpsa a sa shadws iskljucenim ne spusta se ispod 45. A sve na 1680x1050
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne znam što se zamarate toliko s tim detaljima kad se još od prvog cod-a zna da igra ima integrisanu opciju postavljanja detalja na optimum u zavisnosti ko kakvim hardverom raspolaže. i ja uvijek igram na tim opcijama koje mi igra automatski postavi.
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    grijesis druze.....
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    u kom smisli smatraš da griješim? oba cod-a sam igrao na postavkama koje igra automatski podesi prema raspoloživom hardweu i sve mi je ok išlo. a to što se neki vole igrati do besvijesti sa detaljima, to je njihova stvar.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Grijesis totalno. Primjera radi, meni CoD 4 postavi rezoluciju od 800x600. I CoD 2 isto.

    BTW maloprije odigrah CoD 4 demo. Solidno, jos fino ide na 1440x900 i sve max 8) Mozda mi i ne treba nova graficka :D
     
  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ne mogu govoriti o cod4 jer ga nisam ni probao, ali koliko me pamćenje služi cod2 mi nikad nije postavljao na 800x600, nego na 1024x768.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je postavljao na 800x600 i sve na medium, a kad ja postavim moze ici na high u vecoj rezoluciji.
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    uglavnom prepoznavanje konfiguracije od strane igre i podesavanja optimuma od strane igre je isto kao i kod drugih igara ( citaj ne stima).Tu cod serijal nista ne iskace od ostale gomile....
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    odigrah demo,i mogu reci da mi se svidja :) nekako mi je vise legao nego UT3 jedva cekam puno veziju da je prekucam,a onda kako ce biti sa igranjem u multiplayeru(citaj kako ce biti prihvacen kod nas) to ostaje samo da se vidi :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni se demo pravo svidio. Isto kao CoD ili CoD2 samo u moderno vrijeme. To znači da je igra dobra :)
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    ma daj cod i cod 2 isti ????/