8800GTX acs3 prob

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by juicY, Dec 16, 2007.

  1. juicY

    juicY Novi član

    Kad sam vec u fazonu da trazim pomoc evo i oko grafe cu da pitam :p . Imam ovu grafu ali ne mogu imati ni 125 lockanih fpsova u cod2 i cod2. Jednostavno mi nece lockati mogu imati 190 ali nece da locka 125 padaju... Takodjer imam max 300 FPSova sto je premalo za tako jaku grafu... zna li neko koji je problem. btw. neki su mi beta driveri rekose mi to da skinem, a ista je situacija i sa driverima koji su dosli uz grafu... :(
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    a ostatak konfiguracije, sem p5b ploce ?
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa staviš cg_maxfps 500 i igraj...ne moraš imati lockan broj FPS-ova, važno je da je sve glatko ko mlijeko...
    Edit : Sve preko 60 fps je i više nego igrivo. Javi kako ide Crysis, pa onda reci ...
     
  4. juicY

    juicY Novi član

    3GB 667 ddr2 corsair
    e6600 intel c2d
    160gb sata
    p5b
    8800gtx acs3
    650W fortorn
    valjda je to to...
    i mobster ne mogu imati vise od 300 to i jeste problem :(
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Prvo navedi koju rezu deres i koje postavke koristis za cod2 i naravno da li je dx9 ili je dx7, jer ogromna je razlika izmedju doticnih.
    Cod2 najbolje radi ako se ogranici na max 125 fps.....
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    A sto ce ti vise od 100 fpsova tako ti Boga? :roll:
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I naravno u DX7 modu. Tad je svejedno i koja je rezolucija, obzirom da se radi o 8800 kartici.

    Mora da bi u MP sve glatko islo.
     
  8. juicY

    juicY Novi član

    sve na low igram jer tako bolje vidim neprijatelje... a znam na cemu se bolje igra jer igram cod2 3 godine 125=snipe,rifle 250=sve ostale puske ... ^^ al sad samo da mi je rijesiti da imam fps ko covjek...
     
  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jel Vista ili je XP ?

    Ako je XP, onda najnovije nvidia drajvere, izbriše programe koji su ti u pozadini a ne trebaju...Ja bih digao sistem, uvijek pomaže :lol:
     
  10. juicY

    juicY Novi član

    ajd za bajram cu uraditi format diska pa vam javim ^-^