Logitech servis

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by juicY, Jan 31, 2008.

  1. juicY

    juicY Novi član

    Zna li neko ima li negdje u sarajevu servis za logitech, treba mi da popravim mis i tastauru ^^
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema nigdje. Ako je pod garancijom, nosi tamo gdje si kupio. U ovisnosti od kvara, to se uglavnom ne popravlja.
     
  3. WERTHER

    WERTHER Novi član

    Ako ti nije pod garancijom onda ti ne gine ponovna kupovina.Cak i da je pod garancijom ne bi ti popravili , vjerovatno bi ti samo nabavili novo.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    ako te budu zezali tamo gdje si kupio, a jos si pod garancijom, svakako baci mail logitechu ili postaj na njihov support forum

    s druge strane, mogao si navesti i kakav je kvar jer ako je 'fizicki vidljiv', onda skupljaj lovu za novo :)
     
  5. juicY

    juicY Novi član

    ma mis je fizicki za koji sam ja kirv, a tastatura je samo mi prestalo raditi nekoliko tipki :S a kupljeno je prije 1.5-2 god u bgd tako da garancija otpada :(
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tastaturu rastavi i ocisti, a za mis ne znam kakvo je ostecenje.
     
  7. juicY

    juicY Novi član

    ma kako sam drzao ruzno kabl on se nekako ko otkinuo ^^
     
  8. (:-D

    (:-D Aktivista

    a kako si ga ti samo drzao da mi je znati ... Probaj zalemiti
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Tako si "otkinuo" i onaj od Copperhead-a a odmah kriviš Razer. :D :p
     
  10. juicY

    juicY Novi član

    ma jok copperhead svima crkava imam nekoliko jarana kojima se isto desilo, a ovo mi se sa G5 desilo jer sam ruzno drzao kabal jer nisam imao puno prostora na stolu ^^
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako ces shebati kabl na G5 ziv bio? Moras biti talenat da pokvaris oklopljen kabl.