AMD Phenom 3-core test

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. ming

    ming Veteran foruma

    Phenom bez konkurencije na trojezgrenom marketu :lol:
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    monopolisti! :D
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    To samo kod njih moze, crkne jedna jezgra a oni izmisle novi procesor pa ti sad kupi skart. :mrgreen:
     
  5. GW

    GW Moderator

    To otprilike svi rade. I intel i nvidia i IBM i ostali.
     
  6. GW

    GW Moderator

  7. Esh

    Esh HWB

    srecom nije im trebalo puno vremena da srede tlb:x
     
  8. Heinz

    Heinz Aktivista

    Fakat, da ih nije zestoko udario po dzepu, sumnjam da bi ga ikad i sredili. :mrgreen:

    Elem, evo kratki Phenom 8600 test, nema iznenadjenja. Jedino me cijena zanima, ako ga budu tusili za stotinjak eura, moglo bi bit zanimljivo, barem raji kojim igranje i overclock nije prioritet (npr. meni).

    http://www.itx.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=5207&Itemid=1

    [​IMG]
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Heinz druze, ima li ijedan reply od tebe a da ne sadrzi link na itx? Slobodno nas mozes iznenaditi i sa nekim svojim misljenjem.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Fakat lakse malo. Znamo mi da si ti iz staba, ne moras dokazivati svakim postom.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Oni rade na principu adsense-a, tri klika/linka i dobijaš memu koju je Fudo pokupio na sajmu.
























    I ja bi se trudio :lol:
     
  12. Heinz

    Heinz Aktivista

    Pa sta cu ja kad nema nigdje drugo testa ovog procesora, jedino mogu fudzillu linkat. Itx u biti i ne citam jer kasni prevod par sati, ali ga linkam jer je na nasem. Sto se tice mog misljenja, na ovoj temi sam cini mi se ostavio jedno koje je obrisano. :mrgreen:

    Fudine vijesti nemam sta komentarisati na itxu jer im je forum mrtav, pa ih ostavim ovdje da cujem sta raja misli. Uostalom kad ga imam za sta prozivat bacim mu mail. :mrgreen:
     
  13. Heinz

    Heinz Aktivista

    Vec sam par puta reko da se znam s Fudom i da pratim njegovu stranicu, ne kontam sta se sad (opet) cudis ?

    Uostalom sta ste se natakarili ko da je cojk Hitler, a ja Gebels. Opustite se malo, jest da vam je moj jaran konkurencija, al niste u ratu. Mada ti je ova za stab dobra. :mrgreen:
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Eto i ja da posjetim taj itx.ba rekoh da vidim o cemu raspravljate.. Mozda je malo nekulturno linkat na "konkurentski" site od strane Heinza (Gebelsa :D)..
    Forum im je crk'o poprijeko.. ustvari izgleda da nikad nije ni bio ziv..
     
  15. Heinz

    Heinz Aktivista

    Hm, a ti si vazda najjaci.

    Care moj nisam u kancelariji i ne mogu kopat koliko je tacno nabavna memorije, al otprilike znam da dnevno zaradim za desetak GB. :mrgreen: :smt005 (nazalost DDR2, ne DDR3) :mrgreen:

    Od Fude jedino zatrazim da mi posalje nesto sto ne mogu nabavit, za vlastite potrebe, mada ima malo stvari koje ne mogu sam zbavit. I to uredno platim i jos pocastim za uslugu kad se vidimo. :mrgreen:

    Toliko o mojoj jeftinoci, a ti bujrum prozivaj kad ti je merak. :mrgreen:
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Malo je dosadna ta prica o nekoj "mrznji" izmedju ekipe sa HWB-a i Fude. Fudo i ja znamo se sto godina i u normalnim smo odnosima, vidjamo se redovno i pricamo. Ono sto sam ti ja htio da porucim odnosi se na 50% svih tvojih poruka na ovom forumu.

    Izvoli klikni ovdje search.php?author_id=3970&sr=posts pa ces vidjeti da je svako treca poruka link ka itx. Slucajnost?

    Ja bih volio da u BiH ima 20 hw sajtova i jos toliko magazina jer bi to onda znacilo da ovdje ima dovoljno ljudi kojih to interesuje, a znamo kakva je prava istina. Ono sto meni smeta je forsiranje tih linkova. Dakle, ja ili bilo ko drugi "s HWB-a", nema apsolutno nista protiv nabacivanja linkova sa bilo kojeg sajta, no brate moj nemoj forsirat.
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    jes da je offtopic ali hwb jeste da ima jak forum, ali ja se ne sjecam kad sam bio na hardwarebase.net :)
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ti si papak. :mrgreen:
     
  19. Heinz

    Heinz Aktivista

    Svi idemo u off topic, al kad me se proziva i vrijedja ne namjeravam ostat duzan, makar to i radili admini.

    A sajt nit je konkurentski nit je vala nekulturno linkat na njeg, onda bi bilo nekulturno linkat na bilo koji IT sajt zar ne ?

    Valja na nesto linkat, a npr. u ovom slucaju se nema na sta drugo linkat, ako ima bujrum, neka linkaju admini umjesto sto mene prozivaju. :mrgreen:
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ti si spomenuo rijec konkurencija, zato sam ja stavio konkurencija pod navodnike.. :D