takeMS Tube player 4GB @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, May 5, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... u_stranicu

    Dosta korisnih opcija i prihvatljiva cijena, mada samo 6h playbacka kvari kompletan dojam..
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Fino izgleda, 6h po meni solidno jer mp3 playeri vise na usb-u radi saltanja muzike tako da se dopunjava.
     
  3. Heinz

    Heinz Aktivista

    Neki dan bas vidim da ih je Genelec dobio, 58 maraka, dzaba fakat, al ne mogu da vjerujem da mu je baterija takav krs. Konto uzet da imam za skijanje, bicikl, rostilj :mrgreen: ali premalo je 6 sati za te aktivnosti. :mrgreen:

    Dobar tekst al fakat ste mogli fotke malo bolje odradit, nidje svjetla i plitak depth of field. :roll:
     
  4. JasonH

    JasonH Aktivista

    izvinjavam se sto bumpam temu , samo jedno pitanje

    imal se sada gdje uzeti ovaj player i koja je cjena

    lok : sarajevo

    edit : vidim u genelecu 2GB 35 KM , kolika je postarina do sarajeva jos ?? a u pc plusu ima 45 KM 2 gb , znal neko gdje jos mogu potraziti??
    hvala
     
  5. Loki

    Loki Komšija

    Pogledaj u Plusu al' mislim da oni nemaju Tube, samo Deseo. Ima Mikroteh isto u skenderiji mislim da sam kod njih vidio al' ne znam cijenu. I ja sam razmišljao da iz Geneleca naručim, dostava je 10 maraka. Onda sam vidio da ima u PC Plusu pa sam se predomislio oko naručivanja. :)