E: Access is denied!

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by gbojan2004, Jun 22, 2008.

  1. gbojan2004

    gbojan2004 Novi član

    Imam problem, imam maxtor hdd 250 GB.Imam tri particije na njemu, C,D,E. Na E imam samo muziku, prije 10-ak dana E particija je naprasno prestala da se otvara na dupli klik.Jedino se moze otvoriti na desni klik pa Explore.
    Ovo nije neki ekstreman problem, ali je izuzetno iritantan.
    Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan.Veliki pozdrav
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Moguce da se radi o virusu. Jesi li skenirao nekim AV alatom sa novim definicijama?
     
  3. gbojan2004

    gbojan2004 Novi član

    NOD mi nista ne prijavljuje, komp je prikljucen na net 24/7,AV dopune se same skidaju,scan nije dao rezultate.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Znaj i kad ukloniš virus taj problem zna ostati. Čini mi se da se upravo to desilo. Najlakše ti je da kopiraš podatke sa particije privremeno, formatiraš je i onda vratiš.
     
  5. TPM

    TPM Novi član

    Obicno ostane autorun nakon brisanja virusa. Cest problem i na usb stickovima. Ukljuci prikaz skrivenih fajlova i obrisi autorun datoteku.
     
  6. nivla

    nivla Komšija

    idi na run
    ukucaj cmd
    u cmd predji na e particiju
    ukucaj attrib -r -s -h *.*

    i vidi da ti se gdje nije pojavio autorun.inf
    ako jeste probaj ga obrisat
     
  7. gbojan2004

    gbojan2004 Novi član

    Nivla, uradio kako si rekao i pojavio se autorun.inf. Obrisao sam i opet nista.Onda sam malo proguglao i na nekom britanskom forumu nasao rjesenje, koji ima samo mali dodatak tvom prijedlogu u vidu programa Flash disinfector.Problem rijesen ekspresno.
    Hvala svima koji su pokusali, tebi Nivla narocito. :D