Microsoft reklama sa Seinfeldom i Gatesom

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2008.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    ok ne svidja ti se,tvoj ukus,sve ok,samo jos da nisi dosao na forum blatit valjalo bi...opet ona standardna prica da domace nista ne valja itd.pomirite se s tim da zivite ovdje :roll:

    moj post je OT posto nemam sta reci za reklamu nego se nadovezujem na ovu pricu o shit domacoj produkciji :x
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sad oni neki odron snime i sta god da jeste ja trebam reci da valja? Ne znam koja je to politika.. ako ti i oni mislite da ja nemam televizor pa da vidim sta tu ne stima.. varate se.
    Kokretno lud z. n. je bila interesantna prvih 5 epizoda jer je bila drugacija od ostalih. Bolja nego viza. Ali ja gledati iste djecije fore izeta fazlinovica ..njegovo indenticno kreveljenje i iste reakcije... vala necu. I daj ba,... teme su im za vrtića.

    Imam osjecaj da je tvoja politika ono.. naj bolji pjevaci su dino merlin, naj bolja grupa dugme i moras ih slusati ..budi patriota, voli domace...

    Serem se ja na tu politiku. Ako nesto nije ok onda nije ok. Ako sebe lazes ne lazi mene. I nisam se registrovao da blatim vec kada se spomenula domaca produkcija onda sam i komentarisao.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    slabo te sluzi osjecaj.dino s godinama sve gori,dugme je vazda "vuklo" na folk...ko nesto ne valja onda ne valja,ali reci da nista od domece produkcije(pa i ostalo) ne valja je pretjerivanje.
    i pitam se da li kod nas ljudi razlikuju rijec "ne svidja mi se" od "ne valja" :roll:

    kad si vec kod LZN,cini se da ni domaci ljudi a ni susjedi ne znaju sta valja,posto se mnogima serija dopala.dosta od mene.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Haman ti ne citas.. rekao sam:

    Gdje ti ovde procita da sam rekao da ne valjaju osim da "MENI" ne valjaju?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    :!: upozorenje spamerima :!:
     
  6. monK

    monK Komšija

    Ja isto moram reći da mi lik i pojava Seinfelda (i sav hype oko toga) nije jasna stvar.
    Mislim, stalno se svađam sa prijateljima oko toga...Zaspim u toku svake epizode...Tako je i sa ovom reklamom...

    Preferiram britanske humorističke serije
    Monty Python (Monti Pajton)
    Red Dwarf (Crveni patuljak)
    Black Adder (Crna guja)
    i sl.

    Stvar ukusa i nerazumijevanja...
     
  7. 3125

    3125 Komšija

    Apsolutno se slazem (iako to nije tema bas, ali valjda imam oprostenje jedno :p ). Seinfelda sam par puta (bukvalno na silu) pokusao gledati i ne da mi nije jasno sta je toliko zanimljivo... Zato mi je britanski humor genijalan :p
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Nastavak (duza verzija):
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. syss

    syss Veteran foruma

    funny je imho ;)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Cini se da je najveci fazon na ovim mainstream filozofskim forumima u protekle dvije sedmice tvrditi kako su reklame nevjerovatne i poruka kristalno jasna =)
     
  11. monK

    monK Komšija

    Oće ćovjeci reć' da ljudi prvo trebaju sredit' vlastite živote, pa tek onda kukat' po Windozama...

    Muda pod burege, jel' Gates il' nije!
     
  12. Esh

    Esh HWB



    Nova reklama, ovaj put bez "komicara".
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. zalizani

    zalizani Aktivista

    Lol taj polarni istrazivac je sigurno koristio Live search da bi nasao tog medu :mrgreen:
     
  14. GW

    GW Moderator