Kupovina orginalnih igrica...

Discussion in 'Računari i komponente' started by hitman, Oct 4, 2008.

  1. hitman

    hitman Aktivista

    ima li kod nas radnja u kojoj se mogu kupiti ili naruciti orginalne igrice? Moze li neko od vas kupovati igrice preko neta? Treba mi jedna igrica, hitno :)

    Joint Ops: Combined Arms
     
  2. pac

    pac Komšija

  3. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ima na ebayu, koliko vidim cijena je oko 25 km.
     
  4. hitman

    hitman Aktivista

    Problem je sto ja ne mogu kupovati sa ebay-a, nemam nikakvih kartica itd. Zato sam pitao ima li kod nas ili ima li neko ko moze kupovati sa neta. Kada bi neko iz Sarajeva kupio, a onda proslijedio meni uz naravno razumnu naknadu, to bi bilo dobro. Pokusacu nekog naci, hvala na odgovorima.
     
  5. dejson

    dejson Aktivista

    Evo ja jucer u Robotu na Ciglanama uzeo original Crysis za 20 KM a evo samo linka i usporedbe cijena.

    http://www.comtradeshop.ba/Products/Pro ... =AR0003299

    Napomijem da sam igru registrovao i da radi multiplayer bez problema, tako da nije pirat u pitanju.
    Igra je naravno dosla u svom djevičanskom omotu ( celofan ).

    Mozda sa njima vidjeti moze li se naruciti jer Crysis koji sam ja uzeo ima manual preveden na srpski jezik. Znaci ne dolazi roba izvana. Inace u tom Robotu sam primjetio odlicnu ponudu igara prije dvije sedmice. Jucer su police bile skoro pa prazne.

    Evo maloprije sam bio u Robotu opet. Polica i jeste poluprazna ali je dobar dio igara zavrsio na tek stavljenoj polici sa muzikom tako da izmedju abida sakalasha i buba-mare mozes naci flatout2 :).

    Ostao je jos i Farcry, te Stalker- Shadow of Chernobyl. Battlefield Vietnam i ima ih jos.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jesi li vidio da možda nema Orange Box ?
     
  7. Talnay

    Talnay Aktivista

    Isto tako ima i u merkuru dosta originalnih igara, medju kojima i Age of Conan i Wow (oba dva) sa mjesec-dva igranja.
    Nisam vidio Orange box, al jesam CS box...
    Ko zna, mozda ima, al nisam sve gledao.
     
  8. dejson

    dejson Aktivista

    Haj' mi samo reci gdje tacno u merkuru, pretpostavljam da govoris o onome na otoci.

    A u Robotu nema Orange Box-a.
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    Zakasnio sam opet, samo neke bezze igre ostale, ili one koje imam. Da li neko zna kada otprilike dolazi nova narudzba igara, da kampiram pred Robotom :):) :smt003
     
  10. dejson

    dejson Aktivista

    Ja sam pitao radnika nihovog izgledao mi je zbunjen kads sam ga pitao. Blijedo me pogledao i rekao da nece dolaziti nova tura ??????
     
  11. GW

    GW Moderator

    Pojma taj nema. Kampiranje je opcija, ili cjelodnevna kafa svaki dan. :D
     
  12. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ne na otoci, nego na stupu u novootvorenom merkuru, imas kod kasa i tamo kod televizora.