Ukidanje carine?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Encor3, Jan 2, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    Ljudi morao sam, izvinjavam se, bilo je jace od mene, haj back to the track :D

    Ima jedna teta Amira dole na carini, pa cu pokusat doc do sto detaljnijih informacija za hardware, moze li se sta, carinski zakon ko svicarski sir.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja mislim da ce to sve biti kao sto je bilo, tj. zavisit ce da li je carinik mahmuran, da li je opalio zenu prije je dosao na posao :lol: :lol: i sl. kao sto neko vec rece, izmislit ce oni neke poreze. tesko da ce se neko odreci tolike love tek tako. ionako redovno probijaju budzet i sebi povecavaju place. valja nahranit tu prokletu gamad ba
     
  3. Nani

    Nani Komšija

    Ovaj forum je poludio, ne moze se logovoti, pa mu se ne moze pristupiti, pa automatski logout radi wtf :S
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To ti je do intel procesora. Kod mene sve ok.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    eto vam ukidanje carina,covjek radi tog ne moze normalno koristiti forum :lol: :lol: :p
     
  6. nike

    nike Novi član

    Makar ce AMD procesori (Njemacka) pojeftiniti... ako trgovci budu htjeli da pojeftine :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Znaci AMD je njemacki :shock: :?:
     
  8. nFare

    nFare Komšija

  9. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Možda on misli da su njemački jer na nekim piše "Diffused in Germany".
    To ne znaci da su njemacki :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa zar neko ne race prije da je vazno gdje se proizvodi a ne odakle je firma? :)
     
  11. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Diffused in Germany, a Assembled in Malaysia. Ovo prelazi u teska pravna pitanja. :mrgreen:

    Sta recimo ako malo ogrebes monitor, mozel proci na carini ko havarisan. (inspirisan provalama raznih uvoznika auta) :mrgreen:
     
  12. nike

    nike Novi član

    kako ja znam AMD ima tvornicu u Dresdenu(Njemacka)... :?
     
  13. nike

    nike Novi član

    ma vidis da ne znaju sta pricaju :mrgreen:
     
  14. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ovo sad kineski falsifikat. (Tacka je namjerno na kraju :mrgreen: )
    http://images.wikio.com/images/s/64/amd ... 2-3800.jpg
    U Dresdenu waferi, na istoku jeftina radna snaga.

    I koristi edit. :mrgreen: