Logitech G15

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by PC majstor, Jan 12, 2009.

  1. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Da li neko zna gdje ima kupiti Logitech G15 tastaturu, al prvu verziju? Jer mi se vise svidja plavo osvjetljenje? I sta mislite koja je bolja v1 ili v2? Hvala...
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    A necemo sad praviti anketu koja verzija je bolja.
    Ako se tebi vise sviđa plava, uzmi plavu.

    Ako mene pitas, bolje mi izgleda v2. :mrgreen:
     
  3. PC majstor

    PC majstor Novi član

    A sta kazu gule se slova na v1? Ma posto sam majstor, mogao bih zamjeniti LED-ice i staviti boju koju zelim... Nego, danas sam obisao sve firme i nigdje v1... Samo v2...
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ja na svojoj nikad nisam uspio izguliti slova, moja je crka od pola litra soka :D

    Ali svakakih ljudi ima.
    Svašta rade sa svojim tastaturama, tako da nije cudno da ih ima dosta koji tvrde da su izgulili slova.

    Nemoj ni ti rezati nokte pa ces viditi kako slova nestaju :)
     
  5. PC majstor

    PC majstor Novi član

    He, he... Onda cu ipak traziti v1, a ne kucam noktima, samo jagodicama... :) :) :)
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Bolja G11 nego G15. Onaj displej izgleda ko da bi se lahko otkinuo. :D
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    ja ga jos nisam otkinuo hurma :)

    btw majstore donesi ti meni v2 ja cu tebi rado dati v1 :)
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Onaj displej je vrlo funkcionalan.
    Everest ga podržava i možeš ubaciti šta god želiš.
    Voltaže, frekvencije, temperature, obrtaje, vrijeme , datum i slicno sto moze baš biti od pomoći.

    Da mi ne negdje naci samo displej da ga nekako ugradim u kučište...
     
  9. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Eh dobro ljudi... Nagovorili ste me, uzimam v2, pa ako mi se ne bude svidjalo osvjetljenje, letkon u ruke i mijenjam LED... :)
     
  10. Moncho

    Moncho Komšija

    pa rekao sam ti, dajem ti g15 v1 ako ti se ne svidi v2. Imam orginalnu ambalazu, mozes se uvjeriti u stanje tastature :)