Povoljni ADSL

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Cedex, Jan 15, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cedex

    Cedex Novi član

    Mislim da ova tema interesuje sve one koji koriste adsl net i one koji to planiraju koristiti!

    Pa bi ja postavio ovako svim pitanje kad ocekivat povoljnij adsl u bhtelecomu???
     
  2. GW

    GW Moderator

    Pošto su nedavno pojeftinili, sljedeće pojeftinjenje je daleko.

    Ako ti se ne sviđa odgovor, nazovi telekom i pitaj njih.
     
  3. Cedex

    Cedex Novi član



    sta ce mi se ne svidjat odgovor nemas ti uticaja na to kad bi se sta moglo promijeniti u vezi adsl ti si obicni korisnik kako i ja....svaka cast tebi care... :D

    a sto se tice toga nedavnog pojeftinjenja kako nedavnog pojeftinjenje je bilo 2007 prije godinu ipo pa vrijeme je da se jos sta novo desi u vezi adsl neta...

    u mene dosta prijatelja koristi bihnet adsl uslugu i oni se zale da bi trebalo malo da bude povoljnij adsl jer svagdje u svjetu pa tako i u nasem regijonu kod svi telecoma je na prvo mjestu internet i telefonija pa tek onda sve ostalo.....
     
  4. Juka

    Juka Komšija

    nista onda popisite peticiju, i posalji te generalnom direktoru telecoma, sa zahtjevom za pojeftinjenje ADSL-a, mozda bude nesto :lol:
     
  5. Cedex

    Cedex Novi član


    ma kava peticija ,,, oni rade sta hoce i kako hoce , kad bi im napisali 1000 peticija od toga nema nsita oni kad vide paravi momenta on ce pojeftinit adsl...uglavnom oni prate konkurenciju a posto je slabo ima zato tesko da ce i bit sta od poboljsanja adsl usluge barem u skoroj buducnosti...(moje misljenje)

    sto se tice mene nemora tu samo bit pojeftinjenje adsl usluge neka bude povoljnij uopste... :wink:
     
  6. X-Factor

    X-Factor Komšija

    cijena za 2048 kbps bi bila ok da nije limit jadnih 3 GB
    povecajte nam limit bar na 10 giga, 25 km + PDV bi bilo taman :D
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    kako nema hajra od peticije, ja kao pojedinac bio pokrenuo kad je tek adsl poceo, da mi uvedu u mahalu, otisao kod nacelnika, sakupio autograma u dvije osnovne škole... i wuala nakon 3 godine cekanja :mrgreen: dobijemo ADSL...
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Stvarno su lopine, brzina je dobra ali taj limit zato se ja drzim eloba jer imam obicaj da skinem 3G za dan na telecomu bih propao.
     
  9. qwe

    qwe Novi član

    A ja u Teslicu platim mjesecno 30KM za wirless 512/128 kb/s flat paket. I jos ima opcija uzeti ADSL za iste pare samo 512/64. Sta na to velite, na u RS ogulise samo tako, u Federaciji je jos i dobro kako je kod nas.
     
  10. Cedex

    Cedex Novi član


    najbolje bi bil oda skinu limit a ono nek ostane kako je tako je nek bet FLET.ba...ko svagdje ... :wink:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Zemljo Indijo i lešu odvratne babe;

    viewtopic.php?p=110496#p110496

    A ja mislim da svaki korisnik foruma koji drzi do sebe zadnje sto bi potegnuo je snizenje cijena njegovog ISP provajdera.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
Thread Status:
Not open for further replies.