Samsung laser printer

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Alibegovic, Dec 14, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  2. nivla

    nivla Komšija

    ako imas kakav hp za ovu lovu uzmi, samsung ima nesto losiji kvalitet ispisa, a to se posebno primjeti nakon refilovanja tonera
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Neznam bas dali je tako moj haver ima samsung neki stari model i punio je toner vec par puta stampa odlicno, kod mene je Xerox Phaser 3116 koji je ustvari samsung isto tako ga stalno punim i stampa kao nov.
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    kod stare na poslu mi je ovakav printer fino printa ...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    dobar... imam iskustva sa starijim modelima.

    go buy!
     
  6. cisco5

    cisco5 Novi član

    Kazes da je ovaj samsung stariji model, a i ja sam musterija za taj bas zbog cijene ali
    nisam u toku sa tonerima... Moze li se desit da vise nema kupit za njega tonera
    jer je stari model? :D

    Nisam nikad imao printer i sve mi je spansko selo drug.
     
  7. Code-R

    Code-R Aktivista

    Punis njegovu toner kasetu koliko moze puta, a nakon toga kupis novu ili uzmes recikliranu, svaki servis ima toga koliko hoces. Moces ti duuuugo kupovati toner, nece oni obustaviti podrsku korisnicima preko noci.
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi ev porucio sam ovaj Samsung ML-1640, posto nemam iskustva sa laserima, kazu da ima neki chip u toneru i da ga je tesko refilovat. Jel to istina, nadam se da necu morati svako malo istresati lovu na origigi cartridge.
     
  9. Code-R

    Code-R Aktivista

    Imao sam dosta takvih kaseta sa cipom, na nekim HP-ovim stampacima punis normalno, samo sto te opominje da je prazan (iako je pun). U protivnom, samo se promijeni cip i kaseta radi normalno. Mi kad punimo kasetu zamjenu cipa ni ne naplacujemo.