Najoptimalnija graficka

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Seadboy, Feb 3, 2009.

  1. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Dakle rezolucija, zavisi od monitora, posto kuci imam 17'' i 19'' zanima me koja je najoptimalnija graficka za ove monitore ,da se igra na najmaksimalnijim rezolucijama (1280x1024) i (1376X768)
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    GTX 295 SLI ako hoces bas da klizi,al ti otvaras ove teme,Najoptimalnija graficka u Monitore :roll:
     
  3. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Ali morao sam negdje staviti, jer nema neka medu tema, ipak se radi o monitorima koliko i grafickoj.
    Znam i ja da je gtx 295 perfektna ali to su ipak nize rezolucije nego na 20'' i 22''.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    FFS ako je "naj" ne moze biti "najoptimalnije", niti "najmaksimalnije". :x
    Ja bih uvijek radije imao 22" monitor i govno grafu nego pilu od graficke i 17" monitor (pogotovo ako se radi o CRT-u, lol).
     
  5. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Ne razumijem.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Vidio sam da razmisljas izmedju 9800GT i HD4850, to su vec graficke koje su za nase pojmove visoka klasa. Igrati sa tim grafickim na niskoj rezoluciji je skrnavljenje, da ne govorim o dodatnoj radnoj povrsini koju ces dobiti 22" monitorom - na kojoj jedna HD4850 pokaze svoju snagu (dobro, high detalji i visoke kvalitete filtriranja vec prave probleme 9800GT). Zakljucak glasi da je bolje kupiti dobar monitor sada pa kad se uzmogne kupiti i pristojnu graficku.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Sto otvori novi thread?
     
  8. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Dobro imam ja i lcd tv.(82)
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jaka stvar, manja povrsina nego na 1280x1024.
     
  10. reni90

    reni90 Aktivista

    zar je bitno koja graficka, mislim za monitor zar je bitno. Samo neka moze max rezoulciju i ok je
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa glupo je baciti pare na grafu od 400 maraka kada ona od 200 vrti isto.
     
  12. n0sf

    n0sf Guest

    a performans?
     
  13. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Rofl @ ignoriranje administratora&čitavu temu(čast izuzetcima)...
    @Enis - Da se pohvali da ima 2 monitora.
    @n0sf - Koji performans?Pozorišni ili ulični?