1 VS 4 pppoe

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by stuckson, Mar 21, 2009.

  1. stuckson

    stuckson Novi član

    Bihnet je na svom portalu omogucio krajnjim korisnicima da ukljuce osim do danas jedne pppoe konekcije sad i 4, kao drugu opciju.
    Pitanje: Za one koji nisu bili u mogucnosti da ostvare i freezone i wlan konekciju, da li sa ovim imaju tu mogucnost. Citao sam da u nekim gradovima je to moguce a u nekim ne. Da li je moguce ako ukljucim drugu opciju sa 4 istovremene, postoji ta mogucnost. Jeli neko probao?

    Razlog toga je free update za linux koji bi mi bio idealna opcija, i klasicna pay konekcija koja mi sluzi za druge racunare u mrezi za windoze i ostalo.
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nema to veze sa net+fz istovremeno.

    Ako si te srece pa mozes se konektovat, onda si sretan :D Ako nisi, nece ti pomoc to omogucavanje 4 pppoe konekcije.

    Imas tutorijal pa ga slijedi i pokusaj jel ti moze.

    I mali "update" na tutorijal je da kad se konektujes, prvo moras na fz, pa onda na net, jer u suprotnom izbacuje error pa bude neizvodivo konektovat se istovremeno.
     
  3. stuckson

    stuckson Novi član

    Hvala na odgovoru.
    Probao sam ponudjene opcije davno prije i skoro ponovo, ali nisam te srece.
    Ne moze, nazalost.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma i nije sad neki "fazon" kako je strajk.

    To radi linuxa, konektujes se lijepo na, uradis update i skines pakete koji ti trebaju, pa se onda vratis na net.