ATI Radeon 7000

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by kralj, Feb 14, 2005.

  1. kralj

    kralj Novi član

    koliko košta ATI radeon 7000.64mb,i koju mi preporučujete da kupim al da je cijena prihvatljiva,unaprijed hvala
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ....7000 ne valja nikako....koju bih preporucio...ccc...novu ili polovnu?...VPC ili MPC?do kolko para?nista nisi napisao!
     
  3. DC One

    DC One Aktivista

    Graficka nova kosta 60-70KM MPC , sto se tice preporuke kolko para si spreman uloziti? za sta namjeravas koristiti grafu?
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ova ti je samo za M$ Painta :arrow:
     
  5. Hells

    Hells Aktivista

    ja bi ti preporucio kupiti Radeon 9200 ali da nije ''se'', 128bitna sa 128MB,
    kako ja vidim nisi neki gamer!!!! koliko ja znam kosta oko 120KM nova ,mozda i jeftinija,izracunaj doplatu!!!!!!!!!
     
  6. kralj

    kralj Novi član

    koju bi preporučio polovnu,do 130KM,MPC
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Pa imash za 150 km 9550 koja uzima mjeru toj kartici :idea:
     
  8. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja bih ti plovnu preporucio Gainward Golden Sample GF3 Ti200, posto je "golden" ide na frekvencije Ti500, ja mislim da se cijena krece oko 90 KM, a potrazi mozda i neku Ti4200 za te pare.
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    Ma gdje sada moze naci GF3,osim polovnu,vrlo tesko!?Kupi neku ati 9200 mislim da ce ti cijena odgovarati. . .
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    De bolan GF3 je istorija i to anticka.
     
  11. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ako hoces bas verziju 7000 prodati cu ti ja 7500 128MB SDR + Tv-Out za 70KM :mrgreen:
     
  12. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ako hoces bas verziju 7000 prodati cu ti ja 7500 128MB SDR + Tv-Out za 70KM :mrgreen:
     
  13. Spider

    Spider Aktivista

    A ima li kod tebe ono:"Za raju 60KM" :smt003 . . .
     
  14. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    pa ako hoces graficku malo jeftiniju a da hoces nekako da poigras malo novije igre mozda probaj ATI RADEON 9200 128 mb ddr (saphire) cijena negdje oko 90KM
     
  15. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ma za rajuuuuuu.......moze.......... :)
     
  16. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ....ccccc.......ako je polovna kakve onda veze MPC?!
    bilo kako bilo.... za te pare preporucujem 9550.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    9550 ili GF4Ti - a ako ti je ostatak konfiguracije koma, ona uzmi PSone ili N64 :mrgreen: