potrebna knjiga, c++

Discussion in 'Generalna diskusija' started by neko, May 11, 2009.

  1. neko

    neko Aktivista

    pozdrav..

    jedno pitanje, gdje u Sarajevu ili blizoj okolini naci knjigu Demistificirani c++ ? ili, ukoliko neko vec posjeduje pomenutu knjigu, ja sam kupac :D

    hvala i pozdrav svima..
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Imas .pdf format knjige ovdje.
     
  3. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    na ovoj stranici je samo prvim 100 stranica.
    Nije cijela, nekad sam je imao skinutu.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ma hajd dok procitas tih prvih 100 strana dosadit ce ti :) Ima vec jedna tema otvorena za c++ ako se ne varam, skoro se javljalo par programera :D
     
  5. neko

    neko Aktivista

    hehe...neces vjerovati, ali vec sam presao prvih 100 stranica :D

    treba mi za faks, FIT..pozdrav
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ako možeš razumjeti engleski tekst, preporučio bih ti da učiš na engleskom, pošto ćeš sigurno susresti neke izraze za koje nikad nisi čuo :)

    Ako se odlučiš za to, imaš dosta sajtova koji ti mogu pomoći. Ja sam počeo na ovom sajtu.
     
  7. neko

    neko Aktivista

    ovako, stvar je slijedeca,

    mi imamo sasvim solidne materijale (predavanja, vjezbe i workshope) na nasem jeziku i ja se ne mogu zaliti na njihov kvalitet, medjutim kad dodjem na ispit, zadaci su tri puta tezi od onih sto smo mi preradjivali, stoga mi treba neka literatura gdje je sve to jos bolje uradjeno, a naravno da ima zadataka za vjezbati..

    ako neko od vas ima neki vid zbirke zadataka, super bi bilo da postavi ovdje, takodje, ako ima zainteresovanih da pocnu uciti c++, ja mogu postaviti materijale koje imam, bas s faksa.

    @mobster: hvala za site, ja sam stigao do "pointers-a" :D

    pozdrav i ne zamjerite ako sam malo ovo "zbrljao", spava mi se :D
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Molim da se ova prica oko fakulteta i slackinga ispod klupa dalje ne razvlaci.
     
  10. neko

    neko Aktivista

    ja se izvinjavam, ali stvarno, dvije godine i 6-7 dana sam na ovom forumu i moram priznati da od svih ljudi jedino tebe ne kapiram, ali hajde, nije vazno, ako se upustim u dalje komentarisanje, unaprijed sam kriv...

    pozdrav