RAM & Storage

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by paradox, Jun 27, 2009.

  1. paradox

    paradox Novi član

    Nemam se sta ljutiti... Nego vidi ovo... Ne pokazuje u Device Manageru da postoje uopste universal serial bus controllers...
    A nezz kako se zovu u biosu... Samo mi objasnite kako se zovu u biosu?? et samo to??
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima li kakvih uzvicnika u device manageru?
     
  3. paradox

    paradox Novi član

    a vidi i ovo... mis mi se nekada izgasi nazad moram malo steliti ulaz da bi proradio?
     
  4. paradox

    paradox Novi član

    nema nista, nikakvih uzvicnika!!
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

  6. paradox

    paradox Novi član

    Izvadio sam na 1 min... opet nista... a na ovoj stranici kaze da izvadim bateriju ili pomjerim "jumper" na 1 sat? ocu li to uraditi?
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemoj. Ako nije pomoglo vadjenje baterije, nece ni jumper.
     
  8. paradox

    paradox Novi član

    ok... znaci moram ga nositi serviseru... :x
     
  9. paradox

    paradox Novi član

    ejj... izvadio sam bateriju i jumper... sada mi USB portovi rade... al pise mi u svakom cosku ekrana safe mode... plus kada oce da se konektujem pise conncet a vec je konektovano i za neke stranice mi trazi neki certifikat kada uzme certifikat moze mi uci u tu stranicu... i to sam zabb tema mi je stara nemogu vratiti xp... Sta se desava?
     
  10. paradox

    paradox Novi član

    i btw comp mi se restartuje kada ga palim osim ako ga ne upalim u safe modu.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tu bi trebalo reinstalirati OS.
     
  12. paradox

    paradox Novi član

    ponovo da instaliram... pa svi podaci ce mi se izbrisati... Jeli fkt vrijedno toga?
     
  13. GW

    GW Moderator

    Pa mogu se spasiti podaci.
    Daj ti nekome neka to kako treba uradi. Ne bih rekao da ti to možeš izvesti da valja.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probaj kada udjes u safe mod uninstalirati u device manageru usb controlers, pa restartaj.
     
  15. paradox

    paradox Novi član

    sad mi nece da udje u msn.. pokazuje neku poruku da .NET service is temporarely unavailable. Sta cu uraditi. Imao sam posljednju verziju wlm, i isti porblem, reinstalirao sam je,opet nije moglo. Tu verziju sam izbrisao i pokusao uci na onaj sto dodje uz XP, isti problem sta da uradim?
     
  16. paradox

    paradox Novi član

    EJ SVE RADI... HVALA NA POMOCI. :D