P. Knjigu 3DS Max Vizuelnim putem.

Discussion in 'Računari i komponente' started by frenki_23, Jul 29, 2009.

  1. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Dakle prodajem Knjigu 3DS Max 8 vizuelnim putem. Uz knjigu dolazi i cd sa tutorialima i modelima koji imaju u knjizi tako da je to velika pomoc.
    Knjiga je kao nova i gotovo da nije ni koristena.
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Cijena ???
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Slažem se, ali ipak mislim da bi početnik trebao prvo ''prelistati'' ovu knjigu da se koliko toliko upozna sa programom. Uz te tutoriale, nakon pročitane knjige, i ako nije mnogo dobar sa engleskim, opet će moći razumjeti i većinu stvari uvezati.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    sta je lakse, kad ti neko prica (pise) na sta kliknuti i sta od opcija odabrat, il je lakse kad gledas kako neko to upravo i radi? :wink:
    ovo je bio samo dobronamjerni savjet, jer kad sam ja pocinjao 3D imao sam samo dial-up pa nije bilo govora o video tutorijalima, i jako je tesko kroz textualne tutoriale skontat neke stvari.
     
  7. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Ne znam Vedo.
    Ali isto kao da ne zelis da ja to prodam.
    A nije sto ja to prodajem vec ja kazem kako jest.
    Ja npr. za catia-u uvijek mi je bilo lakse kad idem sa knjigom, i tako sam i ucio. Jer kad ides knjigom pratis lagano sta se desava a ne kao sto je to na videu jer na videu samo povrsno objasni opciju i to je to.
    U ovoj knjizi je fino pojasnjenjo sve tj gotovo pa svaka opcija fino i jasno.
    A jos dodje i cd sa tim modelima koji se nalaze u knjizi.
    Tako da se moze citajuci knjigu i kad objasnjava kako se neka opcija radi to pokazuje na modelu a taj modal imas na cd-u i mozes i ti odmah da vjezbas i po meni je to punu lakse.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Jeste, meni bas toliko bitno dal' ce frenki prodat knjigu il' ne.. :roll:

    Haj' se probaj sjetit od koga si kupio tu knjigu: viewtopic.php?f=23&t=12753&hilit=3DS+Max+Vizuelnim+putem :D

    Samo sa dao dobronamjerni savjet, prvo video tutoriali za osnove, a knjiga nek sluzi kao dopuna ili kad negdje zapne, odnosno kad ne znas kako nesta napravit (npr. kisu, vjetar itd).
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    A sjecam se od koga sam je kupio.
    Samo sto je nisam bas nesto koristio, nisam imao vremena oko 3ds max-a jer kad radim u catia-i to je potpuno drugi nacin modeliranja tako da je tesko naviknuti se. ali eto...
    :D