Kako instalisati driver za SATA disk?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by esco, Sep 4, 2009.

  1. esco

    esco Novi član

    Kako da instališem driver za SATA disk na novom računaru koji nema Floppy drive. Imam Cd od matične i na njemu driver ali ne znam kako u toku Setup-a npr. WinXP-a da instališem driver sa F6.
    Matična ploča je Foxconn G31MXP ,
    BIOS :
    Phoenix Technologies, LTD
    Tip Award
    Verzija 6.00 PG
    Datum izdanja 05/13/2009
    HDD WDC WD2500AAKS-00B3A0 SATA.

    Pozdrav!
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Instalirati drivere za sata u toku instalacije xp-a i koji se nalaze na Cd-u od matične :?
     
  3. esco

    esco Novi član

    Kako da instališem driver za SATA disk na novom računaru koji nema Floppy drive. Imam Cd od matične i na njemu driver ali ne znam kako u toku Setup-a npr. WinXP-a da instališem driver sa F6.
    Matična ploča je Foxconn G31MXP ,
    BIOS :
    Phoenix Technologies, LTD
    Tip Award
    Verzija 6.00 PG
    Datum izdanja 05/13/2009
    HDD WDC WD2500AAKS-00B3A0 SATA.

    Pozdrav!
    Ako sam dobro razumio, znači u toku Setup-a izvaditi instalacijski CD od WinXP-a, pošto je optički drive combo, i staviti CD od matične i instalirati driver za disk?
    Nisam baš siguran da može tako, zar se neće prekinuti Setup?
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma prijatelju to nije odgovor vec moje pitanje sta hoces sa velikim upitnikom.. aa... necu dalje nista.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Prebaci SATA kontroler u drugi mod rada (u BIOS-u).
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ili instaliraj Vistu, Win7....
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    He he, ja sam na jednom kompu bas sa win 7 imao slican problem setup nije htio nastaviti bez sata drivera za cd rom, rjesio stavljanjem pata cdroma...
     
  8. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018