K: MicroATX napajanje

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stryker, Sep 11, 2009.

  1. Stryker

    Stryker Komšija

    Potrebno mi je microATX napajanje (što manje i da nije slabije od 145W).


    Napajanje mora uz 20-pinski konektor da ima i 4-pinski konektor za matičnu ploču.


    Već imam jedno microATX napajanje ali nema tog 4-pinskog konektora (konvertera).

    ...

    ili


    Ako neko ima prelaz (konverter) na 4-pinski konektor, kupio bih to.


    U prilogu su slike microATX napajanja i 4-pinskog konektora.



    Cijena: Po dogovoru

    Lokacija: Sarajevo, Stari Grad

    Kontakt: [email protected] 062 295 858
     

    Attached Files:

  2. GV

    GV Komšija

    Taj prelaz možeš napraviti i sam, samo ti teba neko crknuto napajanje, a za kupiti pogledaj kod nekadašenjeg Lisca u Titovoj
     
  3. Stryker

    Stryker Komšija

    OK, hvala na odgovoru. Nisam stigao otići u Electronic centar, a nažalost nemam crknutih napajanja sa 4-pinskim konektorom :(.
     
  4. xplod

    xplod Novi član

  5. Stryker

    Stryker Komšija

  6. wragg

    wragg Aktivista

    Moguce da ce i meni trebati jedno takvo, pa ako tko ima primam ponude. Stryker, ako zelis prodati to bez 4pina i naravno ako je potpuno ispravno, baci cijenu na pm :)
     
  7. GV

    GV Komšija

    Ne bih da kvarim biznis,ali imam ti je sve potrebno , 4-pinski konektor, molex konektor, samo žice spojiš pa si napravi ako hoćeš (danas nešto rovario po alatu i nađoh...)
     
  8. wragg

    wragg Aktivista

    Jos uvijek mi treba, pa ako tko ima...
     
  9. Stryker

    Stryker Komšija

    Napraviš sebi oglas pa će ti se možda neko javiti.
     
  10. wragg

    wragg Aktivista

    Evo gore sam pitao tebe zelis li prodati to svoje napajanje pa se nisi udostojio odgovoriti.
     
  11. Stryker

    Stryker Komšija


    Ne bih ga prodavao jer će mi trebati za drugo kućište. Jedino mogu provjeriti može li u to drugo kućište stati standardna napojna, pa ako može, prodao bih ti ovo napajanje.