Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pokusao sam u par navrata da to objasnim, ali izgleda da se to mora rijesit "pravilom". U ovom threadu nemojte postavljati dobitne (ili ne) listice jer se onda radi o spamu koji nikom ne koristi buduci da se mogu ocekivati samo poruke tipa "svaka cast", "bravo majstore", "malo je nedostajalo", "steta" i slicno. Umjesto toga, thread koristite za raspravu o parovima/utakmicama koje se trebaju odigrati.
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Znam, ali sada mi najviše fale razumijevanje i podrška. Moram se izjadati.:)
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ih da ti je to sve proslo, dobio bi 5 prosjecnih plata u FBiH :)
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Niko da postavi svoje parove prije nego sto krenu tekme, sve fola "vidi sta ja profula" :mrgreen:
    Mada, cestitke Hanselu, bio je veoma blizu da se cestito opari 8)
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Pa u pravu si. Kao sto Enis reče, treba tipovati i ''analizirati'' prije zavrsetka.

    Evo onda od mene danasnji.

    [​IMG]

    Na uplacenih 30 km (kao sto sam uplatio ja) dobitak je oko 670 KM. Jest da je ova Slavia vec pocela ali ostale mozete prepisati. Mene ovi gdje domacini daju golove vecinom ispostuju. Ali eto, zalomi se kao sto je bio slucaj i sa Duisburgom. Ove engleske su kup a mislim da ce favoriti dobiti. A Sunderland vecinom postize golove kod kuce.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Odigrah ovo maloprije, nadam se najboljem:

     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

  8. Esh

    Esh HWB

    Sa bwin-a, od tri moguca rezultata, imas samo jedan izbor :)
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    P u biti obični ''tip'' :)
     
  10. h2o

    h2o Aktivista

    EnisDonKing, to nisi smio igrati hendikep na Barçu?
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Nisam ja "pro kladionicar", odigram mozda mjesecnom jednom, najednostavnija opcija, pogledam parove, izaberem pobjednike :) Sutra je samo bitno kako ce igrati Preston North End - Tottenham Hotspur jer sam poslije procitao da u Tottenhamu ne igra pola tima, bukvalno :D
     
  12. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Enis da pr0 :D
     
  13. Hansel

    Hansel Komšija

    Eto skide ga Enis. Svaka čast.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Da ne bude sve pro, bio je pad danas na ovim "fiksnim" kup utakmicama u Njemackoj gdje su favoriti uredno prodali :p
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hansel:

    Predlozi 6-7 parova za ovaj vikend:)


    hvala.


    Btw, mene sinoc atletico obori..

    forlan profulao gol.. pa su poveli sa 2:1 i na kraju 92 minuta 2:2 puaj!
     
  16. corto

    corto Novi član

    ja sam odigrao onaj hanselov sa modifikacijom samo bez ponedeljka dodao sam 5 novih parova i obori me bari koji nije dao gol. hansel, uleti neki novi, ti si pro ovde...
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma da.. cisto da mogu izabrat, nece biti totalno prepisan..

    grr..

    od proslog cetvrtka..

    ajax 140km, nedelja, wisla 95km, sinoc atl. madrid 2x89km


    grrr
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Izvini Enise sto opet krsim pravilo (iako realno i nije krsenje - raspravljamo o kladionici i utakmicama koje ce se igrati i koje su se odigrale), ali kad vec neko spomenu Bari morao sam ovo staviti.

    Uplata 50 km - iznos 500 KM.

    [​IMG]

    --------------------------------------------

    Evo sto cu odigrati danas (čet, pet i subota) i nešto sam fakat ubjeđen u ovo. Budući da sam sinoć pored pada za ovih 500 km dobio ''utješnih'' 230 km (ali taj listić je već završio u kladionicu pa ga ne stigoh skenirati) odigrat ću ovaj na 100 km, što ne morate vi:)

    [​IMG]

    ----------------------

    Ovo DD1 je također domaćin daje gol. U švicarskoj i španskoj ih vazda bude. A ako je ovaj Sporting uspio u gostima zabit Valencii, zabit će ga i ovdje. Ove sigurice od 1,15 (dynamo, kiyev, real, psv) ne moram puno objašnjavati. Za Wolfsburg sam siguran, krenulo im je i sumnjam da će ponovo razočarati protiv ne tako jakoh Hanovera, pogotovo kada su gostujuce u pitanju. Tottenham je u Premiershipu izgubio dvije uzastopno i šanse da izgubi treći put su minimalne pogotovo jer igra kod kuće se novim premierligašem koji je također slab u gostima. A Tottenham je sada daleko kvalitetnija ekipa nego proše sezone. Chelsea i Barcelona su u top formi i uzet će svih 6 bodova u gostima. Chelsea je uvijek uzimala Wigan a i Barca je često Malagu. Uzmimo u obzir to da Barcelona igra na prestiž sa Real-om.

    -------------------

    Na drugi listiću uložiti manje i dodati pobjedu Elfsborg-a protiv Brommapojkarna (danas 1.3), pobjedu Lerenskog nad kometom (Hockey Norveška - danas 1.25), pobjedu Manchestera u gostima protiv Fulhama u subotu 1.45 i pobjedu Benfica nad Lexioes-om (subota 1.25).
     
  19. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo nesto za danas.

    Rubin Kazan - Amkar 1
    Kaposvar - Debrecen 2
    Nurnberg - Bochum 1
    Union Berlin - Ahlen 1
    Cottbus - FSV Frankfurt 1
    Unirea Urz. - Astra Ploiesti 1

    ukupna kv. 12.5
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Ne znam za tog Rubina. I meni su prethodno bili na listiću ali sam ih namjerno zaobišao. Često rusi sa zicerima zeznu. Nije pravilo da će večeras, vjerovatno će i pobijediti, ali sam ih ipak zaobišao.