Nintendo DS, 2DS, 3DS, 3DS XL

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Sep 26, 2007.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Mah, s obzirom koliko su DS igre "teske", citanje recenzija je samo gubljenje vremena. Prebaci i isprobaj.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    upalim DS veceras, pokaze se onaj prvi screen "nintendo DS", nakon toga na gornjem ekranu pise Loading.. a donji komplet crn. I tako stoji.

    Formatiram MicroSD karticu i nabacim najnoviji firmware za R4 sa oficjelne stranice al opet isto.

    nadjoh sad ovo: http://linfoxdomain.com/nintendo/ds/?mo ... ileid=2641

    i poskidam ja sve ove firmware-e od svih klonova (http://linfoxdomain.com/nintendo/ds/) i mislim da sam svaki probao (ako nisam koji slucajno preskocio) i opet isto.
    Ima li ko ideju?

    EDIT: rjesio problem, uz odgovarajuci firmware se morao staviti i koji rom i evo potrefio sam i sad fercera ok
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Evo i ja sam u klubu :D Koja limiturina koljem se ne znam šta da igram prvo :D Imao sam i PSP ali ovo ga jede za doručak. Barem deset igara što moram odigrat :lol:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    Ja neki dan dokrajci Final Fantasy 3 (nakon 32 sata igranja), sad navalio na Zeldu, DS rula
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Ja sam odmah počeo sa Zeldom. Igram samo na poslu i to lagano da razvučem što duže :D Zelda je plafon i potpuno iskoristila sve mogućnosti DS-a i savršeno se uklopila. Jedina mana po meni što je znatno lakša nego prije. Ili je meni prije to sve bilo teže ili je ova zaista lakša. Vjerujem da sam je pola prešao i nisam nigdje zapeo duže od 15min.

    Jedino mi je krivo što sam znao onaj fol sa kartom, kad moraš preklopit DS da pređe na drugi ekran. Svi su trubili o tome kad je igra izašla tako da sam sad znao za to :)
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Limit je ovo. Izašao je i novi Professor Layton.

    Wvo probao sam Professora. Limit je igra, zagonetke su beton i definitivno igra koja najbolje izgleda na DS-u
     
  8. beli zmaj

    beli zmaj Novi član

    Re: Nintendo DS

    evo samo da potvrdim i ja ako iko ima nedoumica dali je ds predobar
    jestem predobar je.....ima tonu dobrih igara nemoze se covjek naigrat...
     
  9. GW

    GW Moderator

    Re: Nintendo DS

    Koliko koštaju igre za DS?
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Re: Nintendo DS

    slicne cijenama psp igrica kod nas...
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    ili das 30 KM za R4 karticu i eto igrica dzabaluka
     
  12. beli zmaj

    beli zmaj Novi član

    Re: Nintendo DS

    neka BOG blagoslovi R4!
    al treba sa vremena na vrjeme nesto i orginal kupit cisto da se covjek oduzi
     
  13. GW

    GW Moderator

    Re: Nintendo DS

    Niste mi odgovorili na pitanje. :)
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Re: Nintendo DS

    jesam ja, znaci tacnije od 65 pa do 105KM, ovisno o naslovu i aktuelnosti igrice...
     
  15. GW

    GW Moderator

    Re: Nintendo DS

    Nisam znao koliko su PSP igre...
     
  16. Juka

    Juka Komšija

    Re: Nintendo DS

    za orijentaciju najjeftinija psp igra sto ja znam, kod nas je God of War cahins of olympus, dodje 47,ooKM
     
  17. beli zmaj

    beli zmaj Novi član

    Re: Nintendo DS

    igre za ds su nesto jeftinije od psp-a ja mislim generalno...moze se na amazonu nac za po 30 - 40 km dobrih igara, no kod nas je situacija drukcija, jedino mjesto koje ja znam comtrade prodaje skupo lose igre, negdje od 40 do skoro sto maraka mal je izbor i rjetko su dobre (mario igre i tako to)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Ima i u Konzumu na Stupu ponesto igara za DS na spratu.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Imaš u genelecu igara za DS. 65km cijena, naravno bez PDV-a.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    Novi DSi LL, sa 4,2" displejom:

    The redesign comes at the request of customers who said they wanted a larger screen, and the screen is a 93 percent increase over the DS Lite's screen size — the number of pixels is the same, however. The DSi LL is geared for those who want to use their Nintendo handheld for internet and as a music player as the larger screen is able to display letters and characters in a bigger font.


    http://kotaku.com/5392444/how-does-the- ... nd-ds-lite
     

    Attached Files: