Nintendo DS, 2DS, 3DS, 3DS XL

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Sep 26, 2007.

  1. beli zmaj

    beli zmaj Novi član

    Re: Nintendo DS

    joj fin je ovaj novi samo ti treba torba za njega...
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Ima li šta zanimljivo da je izašlo u zadnje vrijeme. Nisam odavno igrao na DS-u ne možeš ga uzet u ruke od stare. :lol:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Pola mi ih neće na ovoj mopjoj kartici radi se o Ncard. Morat ću je flešovat pa da vidimo kako će ići , jest da nije ova neka sreća.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Sve preporuke za DQIX :) Ako je nekoga odbila tezina tj potreba za grindanjem u prijasnim naslovima, to je sad iskorijenjeno i sve se moze prec "u cugu" :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Nikako da zbavim verziju sa eng. jezikom. Japanski pa japanski. Ako ko ima nek mi pošalje.
     
  9. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Nintendo DS

    zna li neko kako se kreću cijene DSova i valjal ovo polovno uzimat?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    ja nisam cuo da se ikome pokvario DS. Ja svoj DS lite prodah za 170 KM prije jedno godinu, Baha ga nedavno uda za 250 cini mi se. Pa sve zavisi kako gdje naletis.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Ma mozes nac i po 150.. Stvarcica je beton. Igara dobrih imas pofino i idalje izlaze jake igre. Moj je proso sve i svasta, nikakvih problema. Znaci mozes citat knjige na njemu, mp3, video fajlovi, pa je fino i za putovanja. Ako ne mozes nac jeftino, bolje cekaj 3DS.
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Nintendo DS

    fazon je ja sam , sto se tice nintendo igara, igro samo mario malo ali ugl zadnjih 11 godina samo pokemone, jednom beyblade i to je to. Imo bi ja puno igri da igram. Sacekat cu 3ds pa cu viđet :D

    Ako izbace za 3DS pokemone u 3d (tipa heart gold, diamond) i sl. ima da ga kupim instantno.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Meni je pukla opruga na preklopnom mehanizmu i otišla L tipka. Doduše igra se 24/7 stara ga ne ispušta iz ruku. Najgore što ga je tragedija rastavit sa onim glupim šarafima.
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

  16. Triforce

    Triforce Aktivista

  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    220 Eura, pa jbga, i nije preskupo. I 'stari' PSP drzi cijenu itekako i dan danas ;)
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo DS

    Tako se i očekivalo. Opet ga zbavit za trei joje kad bude igara i sve za pet.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Nintendo DS

    odgodjen za mart, prvobitno su ga planirali u Bozicnoj sezoni, al Nintendno ne bi onda bio u mogucnosti da zadovolji potraznju. Ovaj potez ce ih stajat oko 600-700 miliona USD (cini mi se) propustene dobiti,.
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Nintendo DS

    Potvrđeno za mart :/? Na mom linku pise da su rekli da ce izac u februaru (oko 20-og). I da, naveli su da ce izgubiti para