Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kako si placao? Preko PayPal-a ne bi trebalo biti tih problema.
     
  2. sale072

    sale072 Aktivista

    ma jok.. kreditnom, nism vidio opciju za paypal na sendit.com
     
  3. gilla

    gilla Aktivista

    Probam sutra.Uglavnom opet mi se vratilo,nebitno jesam li u igri ili meniju samo se odjednom desi,nestane slike puffff,zvuk i dalje ide(cujem kad listam kroz meni recimo).

    Trazim po netu,no nista,samo ono resetovanja defaulta.Mozel biti do hdmi kabla?

    Ne moze covjek biti miran jednostavno.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Rijetko, ali moze. Slicnih problema sam imao sa Fat PS3 i nekim uber jeftinim HDMI kablom i nakon zamjene kabla je sve radilo. Kada sam uzeo onaj Orbiterov u Robotu bilo je sve ok.

    Evo mozda nekoga bude interesovalo koliko kosta pojedina komponenta u PS3 Slim 120G:
    [​IMG]
     
  5. gilla

    gilla Aktivista

    Baha,znaci kad mi se desi ovaj black screen,izvadim hdmi kabal iz pleja il monitora i vratim,slika se kroz nekolke sekunde vrati.Guglo sam,i vjerovatno je rijec o problemu sa hdcp handshakeom(iskren da ti budem nisam nesto upucen o cemu je rijec)

    Da uzimam taj kabal,i kolko je otprilike?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzmi drugi HDMI kabl, i provjeri na googleu ima li jos problema sa tim monitorom. Tako bih ja uradio. Uzimao sam neke kablove u electronic centru i na auto pijaci i bilo je problema, a sa ovim iz robota sve radi.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vidio sam dosta slicnih problema po netu i jedini nacin da stvari rade kako treba, kod nekih, je bilo da istekaju hdmi i ustekaju dok rade i monitor ili tv i PS3.
     
  8. gilla

    gilla Aktivista

    Ista stvar,kupio u robotu drugi hdmi,jucer sve ok,sinoc nakon sat,dva opet poce black screen.Takodjer pored vadjenja hdmi kabla pali i da ugasim upalim monitor.

    Zna li neko gdje ima kupiti onaj hdmi-dvi adapter da tako probam spojiti?

    edit.MIslio sam na dvi-d ako to ima kakve veze,monitor ima dsub,dvi-d,hdmi :D
     
  9. adis_

    adis_ Novi član

    Pozdrav, imam pitanje u vezi ps3 konzole.Gdje ima kupit novu konzolu osim Skenderije ? Da li neko od vas prodaje istu.Hvala
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dodje uz graficke kartice. Mislim da je bidirekcionalni.
     
  11. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Znal neko slucajno gdje se moze kupiti najpovoljnije PS3 250GB u Sarajevu... Trebaju mi 3kom, bez igrica, sa garancijom... Koliko love od prilike?
    pozz
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    Evo gledam MobilMedia 859'99KM
     
  13. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    ma puno je to... imam vec nekih ponuda znatno jeftinijih...
    pitanje jedno, ako neko zna imal nekih modela od 250GB koje bi trebalo zaobici :) , kao sto je bio sa onim od 40 ili 60GB citava serija koja nije valjala, al nisam siguran...
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

  15. dmr

    dmr Veteran foruma

  16. Esh

    Esh HWB

    Moze, samo prati uputstvo zamjene diska, odnosno proces montiranja.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma znam to. Znaci uradim backup sadasnjeg diska ubacim novi formatiram u PS3 i restore backupa i to je to!?
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jos jedno pitanje. Da li mogu sata2 diskovi na PS3? Thx!
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    ok thx. Ma znam da je sata2 kompatibilan sa sata1 ali imao sam iskustva sa maticnim plocama koje nisu htjele prihvatiti sata2 diskove pa rekoh da i ovdje nije slican slucaj.