Pomozite mmolim vasss..

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by mirza1982, May 6, 2005.

  1. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Eh ovako kupio sam polovnu tv fm karticu conexant fusion 878 a i nemogu nigdje da nadem drajvera za nju.
    Ako neko zna molim da mi napise link na kojem imaju drajveri za pomenutu karticu..
    Unaprijed hvala svima na odgovorima..
    PS:Najbolji ste...
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

  3. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Hvala seeper ali naso sam na driverguide stranici, jes da sam se malo ispatio dok sam se registrovo ali patnja se isplatila..
    Hvala drugg jos jednom.
    Puno pozdrava svima.
     
  4. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Eh sad jedan drugi problem,instaliro sam pomenuti karticu ali nemogu nikako da nadem ni jedan kanal na na TV-u ni na radiju..
    Neznam do cega bi mogo biti problem..
    Jos nesto ako neko zna kakav softver za podesavanje tv tuner kartica molim neka mi napise..
    Jos jednom molim za pomoc i pozdra svima..
    PS: Najbolji ste..
     
  5. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  6. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Pa mirza brate dragi... sta bi? Rijesi li sta?
     
  7. mirza1982

    mirza1982 Novi član

    Ma skino sam onaj program Chris TV i one drajvere sto si mi dao linkove za njih, i sad kartica radi sve ok nadem programe na Tv-u ali nemogu da nadem nikako ni jedne radio stanice na ovom programu..
    Neznam dali on uopste podrzava trazenje radio stanica ili je mozda ova kartica sto ja imam pokvarena pa moze samo da hvata TV.
    Ipak hvala na svemu sa ovim sam makar uspio uhvatiti Tv sa onim prije sto sam imo nisam mogo nista..
    Jos kad bi mogo napraviti da radi radio Ehh..
    Hvala drug sto si mi pomogo, ako znas i za rijesenje ovog problema javii..
    Jos jednom hvala..
     
  8. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Sa Chris TV-om ne radi FM radio.. samo TV. Nazalost ne znam :(