Misljenje!!!

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Namchor, Mar 24, 2010.

  1. Namchor

    Namchor Novi član

    Dobio sam na poklon napojnu MSI PRO-550ATX ali nikako da nadjem nesto na netu o njoj ... prije nje sam imao fortron 250w i gurala je sasvim fino komponente iz potpisa.Napojna je teska kao tuc sto nekako odise sigurnoscu.Ambalaza u kojoj sam je dobio je poveca nesto kao kutija za cipele br.48 :).Primjetio sam nesto cudno da je racunar postao brzi hmmm cudno nikada nebi zakljucio da je do napojne ... interesuje me isto i cijena ako se netko susretao sa ovom napojnom. pozdrav
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Placebo efekat?
     
  3. nivla

    nivla Komšija

    ja bih prije tu konfiguraciju drzao na fortronu od 250W nego na msi-u, ta msi je smece i tako ce uvijek biti, o specifikacijama napojne vise imas na stranici "proizvodjaca" http://www.ms-start.com/bih/default.asp ... icleId=856 , a 2 80mm ventilatora garantuju "tih" rad, cijena napojne kod nas je 50-60 km
    racunar ti nije mogao ubrzati nakon promjene napojne
     
  4. Namchor

    Namchor Novi član

    Hmmmm moguce da je do mene sto se tice ubrzanja .... fortron je otisao u vjecna lovista nakon 10 godina sluzbe :) svaka mu cast ... taj link sto si mi dao nije od ove moje napojne ... moram je slikat da vidite da je nesto drugacija a te 550-ke sam i ja nalazio na netu ali ovu nikako !!!¨˝´˙`˛˘^:D
     
  5. dino31

    dino31 Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018