Sapphire ATI Radeon HD 4650 - bučna ili ne?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by MadbaLL, Jul 30, 2010.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa čuj, ako su specifikacije i kvaliteta (odnosno renome proizvođača) identični, radije bih uzeo tišu grafu, pa čak i ako je 20km skuplja od iste takve drugog proizvođača. ne bakćem se ja s tim dodatnim kulerima, nadogradnjama...
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    bre ti nas zajebavas ovdje...kao da kupujes kravu pa gledas jeli sementalka ili ne
    sta god da kupis i koju god da kupis sa bukom ce sve biti priblizno jednake.

    jedan kolega rece ako hoces da ti bude bez buke kupis accelero za 30 KM i rijesen problem
    znaci ganjaj jeftiniju i stavi na nju accelero
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ama ne zajebajem čovječe, niđe veze... topic je otvoren s konkretnim pitanjem. a sad je druga stvar što su neki okrenuli priču u drugom smjeru.
     
  4. niskoo

    niskoo Novi član

    Drug ja ti imam Sapphire 4670 512ddr3 i iskreno nije puno bucna kad ventilator vrti do 50 % al cim predje tu granicu u racunaru imas usisivac od 2200 w. Al kad nesto skontas ja sam je podavno uzeo novu 139 km u genelecu u TZ,naigrao se na njoj,mislim da je tad bila best ulozeno-dobiveno a sad neznam.Ako ti smeta buka ondda ne uzimaj ovu,ako ti ne smeta bujrum genelec novo je novo.