Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    jel vama pala brzina downloada ili je to možda do chrome-a? meni je trenutno onaj elob test oko 155kb/s, a treba oko 195kb/s da bude. koristi li iko od vas chrome?
     
  2. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Torrenti idu sasvim normalno tako i ff chrome nisam probao.
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Torrenti, rapid, sve super! Evo isprobao i elob test: 176kb/s, Business paket! Koristim Firefox.

    EDIT: Evo isprobao i sa Chrome, 183kb/s :!: :shock:
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    pa nije to standardna brzina download-a business paketa. i kod tebe je sporije znači. meni nije išlo ispod 190kb/s. i nije do browsera, probao sam i na IE, ista stvar.

    i btw, ne koristite torrente kao mjerilo stvarne brzine downloada. :)
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Meni nikada za ove tri godine nije preslo 175kb/s tako da neznam uopste kolika je standardna brzina i dali uopste moze brze.
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Mene bi interesovalo kolika je brzina kod onih sa "EXTRA" paketom i da li je tih 10KM vise u odnosu na "Business" paket opravdano!?
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    eh onda si druže bio zakinut. meni do prije ovih zadnjih radova nikad nije padalo ispod 190kb/s na business paketu. standardna brzina downloada ovog paketa je oko 195kb/s.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    [​IMG]

    business paket.

    Ma samo nek je stabilno, a i jest zadnjih par mjeseci (kuc-kuc), brzina je manje relevantna
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    ne znam za vas ali meni danas očajno sporo stranice otvara...
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Nisam primjetio nista slicno u posljednje vrijeme, ali se osafunjah cekajuci nove informacije vezane za nove izmjene u brzinama i ponudi TV-a.
    Legende, nazovem onaj broj koji reklamiraju vec mjesecima za nove promjene i digit. platformu, kad tamo se javlja teta koja tvrdi da ona nema veze s tim i da moram nazvati nekog kolegu, pa me proslijedi na potpuno drugi broj.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    eh blago tebi onda. meni su nakon zadnjih radova totalno sjebali net.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    I meni radi normalno (kosevsko brdo).
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Takodjer (A.Polje), s tim da je posljednjih dana prilično čest lag tokom igranja CoD-a :x
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    naravno do njih je bilo. morao sam dvaput nazvati da mi riješe problem.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Pokupovase ih sve. Valjda ce sad biti nesto kvalitetnija usluga.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Mozda napokon proradi kako treba "customer support" :)
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    sumnjam.... al nada umire zadnja
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ali i ona umire :D

    Sala, evo jedna info iz prve ruke. 01.10 krecu promjene. Brzine DL / UL ce biti minimalno uduplane, bice veci dijapazon paketa. U startu ce paketi ostati isti , a nakon mjesec - dva mijenjaju nazive i moracemo se opredijeliti za jedan od novih paketa.
    Ostaje klasicni i ubjedljivo jedini pravi FLAT rate u BiH sto mi je presudno da ostanem na ELOB-u.

    Za TV nemam puno informacija osim vise kanala, promjene strukture kanala itd, ali to je svakako ocekivano prelaskom na novu platformu.

    A sad ono najinteresantnije, tvrde da ce cjenovno napraviti ubjedljivo najbolju ponudu trenutno dostupnu u BiH. :smt007

    Zelim samo reci i konkurenciji, slobodno se marisite u nase ime. Valja sad iscekati mjesec dana.
     
  19. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Nešto su u Elobu čačkali.Po prvi put,nakon četiri mjeseca, mogu skidati punom brzinom bez akceleratora,download managera i sličnih dodatnih softwera.Također mogu normalno pogledati video,slušati online radio i sl.Ovo već traje nekih 4-5 dana.
     
  20. .ba

    .ba Novi član