Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    10240/1024 55 KM mjesecno

    HURAA :D
     
  2. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Koliko sam ja skontao stari korisnici ce biti na starim paketima do 1.12?!
     
  3. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Mislim da ćem imati vremena da do 1.12 promjeniš paket
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Koji je brooooj?! :smt003
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    promijenite naziv threada u telemach :D
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    http://www.elob.ba/index.php :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    ja kontam poslat mail Telemachu, bacit su im link ovog topica sa zalbama na support team ELOBa, nek ljudi budu svjesni ko im je dodirna tacka sa krajnjim korisnicima, pa nek ih mjenjaju il nek ih obrazuju..
     
  8. kAcA

    kAcA Aktivista

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Uh dobra ponuda! :D
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Uskoro kao Telemach :D

    @Vedo: Dobra ideja, trebali bi svi korisnici poslati po jedan mail, jer ako posalje samo manji broj korisnika, mislit' ce da nam nije "stalo" do toga, ili da je, gluho bilo, sve udure sa support-om, ovako ce morati nesto poduzeti :smt004

    PS. Baš me interesuje odgovor "konkurencije" (nazovimo je tako) na ovo, prije svega mislim na "Idemo prvi, dajemo vise!" ISP-a :lol: :lol: :lol: 8)
     
  10. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ja prvi saljem:D
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    bas njih briga, oni jos uvijek pokrivaju 90% teritorije BiH, gdje nemaju konkurencije. Sumnjam da ce ista poduzet, osim eventualno jos koje poglupe reklame / jumbo-plakata :p
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Interesantno, danas nazovem dva broja u ELOB-u i u rekordnih 3 sekunde se jave na oba ekstra ljubazni. Mozda su im povecali plate ili ih na drugi nacin motivisali ali je lijepo imati nekog na help desku koji se zapravo javlja.
    Ili su samo dobili ferman iz Stambola samo da se javljaju dok nas ne navuku na nove pakete i digitalnu, pa ce od 01.01.2011 opet po starom k'o vlada poslije izbora.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ta ti je dobra. :smt003
     
  14. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Nemojte dzaba zvati, nista prije 01.10. od narudzbe usluga (odnosno kraj tekuceg mjeseca) jer se trenutno tamo ne zna nista, sele i u nove prostorije, mijenjaju i brojeve itd.

    Vidim ovaj lik za narudzbu usluga (mobilni) se totalno iskljucio, birani pretaplatnik je trenutno na Tajlandu :lol:
     
  15. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Bas me interesuje kakav ce potez drugi provideri napraviti.
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    imam jednu molbu za one koji su na business paketu - jel možete provjeriti koja vam je brzina downloada nekog fajla sa rapidshare-a i recimo itunes-a (na www.apple.com)? ali pustite minutu, dvije da se skida...

    zahvaljujem unaprijed.
     
  17. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Novost je da su presli sa static IP na dinamic IP, ali ja nisam znao pa pola dana nemam NET :evil: dok nisam javio mac adresu i to promijenio u postavkama rutera. :smt003
    Varira izmedju 130-180kb/ps
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Zar je potrebno ista mijenjati u postavkama rutera!? Ja samo prebacio na "Obtain an IP (DNS Server) address automatically" i sve udure!
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Neznam tacno, meni rekose kada sam intervenisao jer nije radio da im dam MAC adresu i prebacim na Dinamic IP i sada radi.
     
  20. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ista stvar samo kod mene nije bilo 24h neta jer nemos dobit operatere, kad ih dobijes ok su.

    trenutni telefoni su im
    722500 723500 723511