Counter strike Head admin problem.....

Discussion in 'Igre i konzole' started by ElvisDzebo, Oct 12, 2010.

  1. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    Moj prijatelj ima Counter strike server, i na tom serveru su bila 2 head-admina......
    i sve je radilo kako treba, no odjednom ni moj prijatelj ni drugi head-admin nemogu uc na server, ali obicni igraci mogu ulazit....
    banned.cfg i listip.cfg su prazni.....
    Kad se head pokusa konektovat na server pise " failed to connect game server"

    Jel zna neko o cemu se radi???
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Neka provjere pasvorde koje su postavili. Mogu li se drugi admini konektovati na server? Ili to samo izbacuje kod head admina?
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mozda su igraci banovali admine... :mrgreen:
     
  4. _domaci_rap_

    _domaci_rap_ Novi član

    pa pw je promjeniti ako pise "...You have no entry... " jel to pise ?
     
  5. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    Ma evo sve se samo sredilo...
    nezz kako al et...hvala na odgovorima..... :wink:
     
  6. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    evo mene opet....xD

    dobio sam ban na serveru, naravno bez ikakvog razloga, i javim se head-u koji mi je prijatelj i lik mi stavi unban i jos mi dadne admina, ali ja se i dalje nemogu konektovat na server....Isto kao da sam i dalje bannovan pise ono Unable to connect to server, Reason: Kicked, Banned from server...:S
    uninstaliro sam kanter i ponovo instaliro ali opet isti problem.....ovaj prijatelj je skino sve bannove na serveru ali i dalje nmgu uci....jel zna neko kako da ovo rijesim???
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    znam ja :mrgreen: prestani igrati CD :p

    ne znam kakva je situacija, ali neki serveri funkcionisu tako sto zabrane citaju iz nekih fajlova. mozda komanda nije dobro odradila svoj posao. jeste li pokusali restartovati server?
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jesi razmisljao da se obratis onome ko hosta taj server?
     
  9. ElvisDzebo

    ElvisDzebo Novi član

    rjeseno...

    bilo do postavki servera, nije bila dobro postavljena unban opcija....hvala