Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Konjislav, May 6, 2008.

  1. pac

    pac Komšija

    Potrazi Acer monitore u printexu. Za 500KM bi gledao samsung p seriju 24" ili neki drugi da nije TN panel tj. ako nadjes za tu cijenu.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zasto si ovo kontao?
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kupio sam i ja ovaj LG 2353TQ. Ali nisam ga raspakovao :) nemam jos na sta da ga spojim.
     
  4. tux_

    tux_ Aktivista

    Zdravo

    Moze li neka preporuka za 22"+ monitor sa TV tunerom (full HD po mogucnosti). Koliko vidim u nasim radnjama ima par modela Samsunga.. Da li ustvari samo oni prave ovakve stvari nowdays ili ima jos nesto ?


    ty.
     
  5. extibo

    extibo Komšija

    Samsung P2470HD.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    da, ako ganaj FullHD rezu onda idi na 24", na 22" je sve presitno na 1920x1200 / 1920x1080
     
  7. kir.ba

    kir.ba Novi član

    Odlucio sam da kupim Samsung LCD 22" P2270H, da li neko ima iskustva sa ovim monitorom?

    Da li je neko kupovao preko Best Buy (bestbuy.co.ba) kakva su vam iskustva, posto su dosta povoljni sa cijenama?
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jeftiniji je taj monitor u imtecu, plus ces platiti i dostavu. Nije da je imtec neka firma, ali iskreno za bestbuy.co.ba prvi put cujem.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cek Qler, je li 2353TQ ili 2453TQ... pa na sta ti je spojen taj sad monitor, na kojem gledas ovo sto pises po forumu? :p
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Typo je :) 24 je monitor. A gledam na ovom 20.1''. Sastavljam sebi konfu, pa kupujem dio po dio. Malo cejfim. evo monitora na podu u kutiji :)

    Konfa u sigu je aktuelna.
     
  11. kundak

    kundak Novi član

    pozz...
    dali mi neko moze reci
    gdje se u sarajevu moze kupiti Dell monitor 24" LCD U2410 i za koliko km...
    hvala... :smt006
     
  12. kir.ba

    kir.ba Novi član

    Probaj u DISTI-u http://www.disti.ba oni su autorizovani distributeri za DELL, neznam cijenu, ali znam da su Dell-ovi monitori skupi.
     
  13. edgsi

    edgsi Aktivista

    Isao sam 3 stranice unazad i osim onog HP-a iz http://rb-computer.com (kojih je u medjuvremenu nestalo) nema neke preporuke za 22". Konkretno pitanje: da li se moze uzeti nov 22" ldc monitor sa dvi za do 300KM i ako moze gdje? Ako ne koja bi bila preporuka 22" do 300KM?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Bojim se da ces nov tesko naci sa DVI prikljuckom za taj novac i da ti nedostaje jos 70-80 KM minimalno.
     
  15. edgsi

    edgsi Aktivista

    Da, izgleda da je tako...
    Koji bi mi onda predlozili od ovih:
    LG Flatron W22423-PF
    Acer V223HQB
    Asus VH222D
    AOC 2236SWA
    AOC F22S+

    Ako neko ima pametnji prijedlog slobodno pucajte... :wink:
     
  16. maki

    maki Novi član

    znaci monitor trebam kupiti, nesto oko 22 inca zelim a ogranicen sam na samo monitore iz plus computersa ... evo link pa ko se razumije nek kaze sta je solidna kupovina ne zelim ni najskuplje da kupujem u toj ponudi recesija jbg :lol:

    http://www.plus.ba/proizvodi/index.php? ... =1&stanje=
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pa i nije ti neka dilema po tvojim zahtjevima i njihovom lageru, 2243SN i B2230N, razlika 10-15 KM.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Koliko vidim, nemaju ti ni svi sa ove liste DVI.
     
  19. edgsi

    edgsi Aktivista

    Mislim da nijedan sa te liste nema DVI ali te bih mogao dobiti povoljno od lokalnog prodavaca.
    Pa kad vec ne mogu dobaciti 22" LCD sa DVI sta mi je onda najbolje uzeti od ovih ili ako neko ima
    bolji prijedlog slobodno neka kaze...
     
  20. maki

    maki Novi član

    nisam rekao zelim da bude hd, i da napomenem bitan mi je za igrice i filmove nesto izmedju 400-500 KM e sad ako se to moze uklopit u tu cifru ... predlozite