Gdje u Sarajevu kupiti...

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by PackardBell, Jan 22, 2012.

  1. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Znam, izlizana tema, ali gdje u Sarajevu, sigurno kupiti SonyEricsson, a da se ne moram vracati u servis nakon dva mjeseca.
    Konkretno Xperia..mini/mini-pro
     
  2. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Kam connecting uvijek sve 100% ispravno i korektno bilo... To je moje lično iskustvo...
     
  3. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Univerzalno? FonTele? Imamex?
     
  4. ---

    --- Aktivista

    ima li igdje u Sarajevu (ili u BiH uopste) Motorole Atrix?
    ja se ubih trazeci.
     
  5. pac

    pac Komšija

    Ima u univerzalno, 530KM
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    rizik ti je motorola zbog servisa. čak i u srbiji i hrvatskoj muku muče sa servisom i dijelovima za motorolu.
     
  7. wragg

    wragg Aktivista

    Odkud ti to? :shock:
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    prošvrljaj srpske i hrvatske gadget forume.

    jedino ako su kod operatera kupljeni manje su šanse za eventualni problem kod servisa, ali ima ih i onih koji su preko vip-a kupljeni, pa nikako ovlašteni servis da im dohaka.

    a ovdje govorimo o mobitelma na crno.


    druga stvar, pitao sam jednog servisera kojeg lično poznajem. dijelovi su skuplji i teže ih je naći, a da su original.

    ne pišem nešto što nisam provjerio, ne znam čemu toliko čuđenje.

    slična stvar je bila i sa htc-om. do prije godinu, dvije niko u sa nije htc znao popraviti. i dan danas većinom svi u agramservis šalju. i što se toliko čekalo na htc u ponudama dok nije nađem oficijelni dobavljač i serviser. ovdje su sve priučeni serviseri.
     
  9. wragg

    wragg Aktivista

    Agramservis je ovlašteni servis za Motorolu isto kao i za HTC, SE, ZTE, BB... Dijelova uvijek ima, serviseri su stručni i nema razloga za širenje dezinformacija i panike.
    Naravno da u "malim" servisima nema dijelova i supporta kad su svi naučili popravljati Nokiu 3310 i mislili da je to sve što treba da znaju o servisiranju. Ovo sada je nova generacija mobilnih uređaja i traži konstantno unapređivanje znanja, a ni dijelovi (funkcionalni dijelovi, ne oni sa ebaya) nisu više svakome dostupni.
    Edit: Sad vidim da pričamo isto samo nismo bili na istoj valnoj duljini... :D
     
  10. EMTEC

    EMTEC Novi član

  11. LockStock

    LockStock Aktivista

    ... seac sub masku za ronjenje? Konkretno gdje ima dobra ponuda ronilacke opreme?

    Edit: sad vidjeh da sam fulio temu, pa bih molio moderatore da ovo premjeste gdje treba