samsung galaxy gt-19001 PROBLEM !

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by amerl, Jul 22, 2012.

  1. amerl

    amerl Novi član

    Imam jedan problem, problem je teze prirode... Pa bih molio sve ljude tj. admine dobre volje da mi pomognu, ali hitno.
    Da predjem na stvar. Dobio sam telefon samsung galaxy gt-19001 i kad god dopunim kredit (BHTelecom je broj da napomenem, nije reklama), taj isti kredit se sam trosi, eo primjer: danas sam dopunio 2 KM i nakon 10 min otislo mi je 80 feninga... Pitanje moje je: Do cega je?, da li trebam iskljuciti nesto na mobu, jer mozda koristi internet usluge preko mreze ili update nesto pa skida toliki kredit? Ljudi dobre volje pomagajte molim vas, bankrotirat cu ! :(
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa ocigledno ti neka aplikacija vozi internet, ugasi u postavkama gprs.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Nazoves 1444 da ti ljudi provjere dje ti ode kredit
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Trebas iskljuciti Data mode ili Mobile data, ne sjecam se kako je tacno ime opcije.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    :D
     
  6. Minx

    Minx Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. amerl

    amerl Novi član

    'fala vam, pokusat cu sve ovo od navedenog, pa koja opcija uspije, castim onoga ko je to napisao :D
     
  8. amerl

    amerl Novi član

    Hvala vam, moze lock ;)
     
  9. amerl

    amerl Novi član

    Sada imam novi problem... Instalirao sam program Kies za spajanje compa i mobitela, ali nikako neće da se spoje, dešava se da neprekidno piše da je povezivanje u toku i nikako da se povežu :lol: :lol: :lol: Da li trebam uključiti neku opciju na telefonu ili??? HELP HELP HELP :smt006 :smt006 :smt006
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    brate, ako ne znas procitati koje upostvo ili izguglati nesto, onda taj telefon baci u smece.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Sto ce ti uopste Kies. spoji mob usb kablom, udji u My Computer i tamo ce ti ga izlistati ala 'USB stick'. Onda rovi po njemu, prebacuj sve sta ti treba. Licno, preferiram Kies Air, ako imas kuci WiFi onda ti je to najlaksa opcija.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ako imaš wireless router Airdroid zakon. Meni usb kabel služi zamo za punjenje. Čak i flešao bez kabla.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    AirDroid je odlican fakat. Puno bolje radi od Kies-a.

    Sent from my GT-I9100G