Printer

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vjetric, Sep 11, 2012.

  1. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Ne znam gdje da stavim ovu temu pa evo ovdje..

    Trazim novi laserski printer, trenutno imam http://www.pcmag.com/article2/0,2817,1747981,00.asp, pokazao se kao jeftin i dobar, ali vrijeme je za drugi zbog kvarova.

    Ne mora biti u boji, 20+ ppm, ne znam kako ide sad sa printerima, da li se mogu preko wirelessa spojiti sa racunalom? To bi bilo veoma korisno.
    Da li netko ima kakvu preporuku sta da trazim? Cujem da multi funkcionalni printeri nisu dobar izbor jer se kvare..
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koliki ti je budget.
    Ja bih se drzao HP i Brother printera.
     
  3. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Budget 1000 - 2000 kn.
     
  4. baiketh

    baiketh Novi član

  5. chivas

    chivas Novi član

    Čovjek traži u HR koliko sam razumio po valuti. Inače ima jeftinije ovaj HP printer LaserJet P1102w WiFi, Cijena:234,00 KM.
    Ja bih predložio da razmotri ovaj (jest da je inkjet ali zbog cijene ispisa i količine tinte u "inicijalnom" pakovanju)
    Epson L200
    http://www.avtera.ba/src/article.php?articleid=3174
    Iza vikenda se spremam jedan da testiram.
    Po ovome što je u paketu, ovo je prava mala revolucija :D
     
  6. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Hm, zanima me taj Epson, jel proslo testiranje i kakav se pokazao?

    HP p1102w ima samo 600x600 dpi, posto cesto printam deklaracije sa bar kodom ne znam da li bi se moglo citat.. zato me zanima taj epson.
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Imam ja tas CISS kd sebe na poslu trazi dalje.
     
  8. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    tas CISS??
     
  9. chivas

    chivas Novi član

    Gdje zapelo?
    Nisam ga stigao testirati.
    Generalno za deklaracije sa bar kodom najboji su termalni. Ako nema termalnog, onda laser jer se tinta djelimično "razlije" po papiru (svakom koji nije photo) i onda je otežano do nemoguće skeniranje kodova.
     
  10. apdejt

    apdejt Overclocker

    typp tas=taj

    Puz je brzi od L200 i to na draftu. Ak ti treba za bar codove trazi lasera.
     
  11. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Ok, onda nista od L200, HP 1102w.. preporuka za neki laser mono/color koji ima barem 1200x600?
    Ovaj stari je bio laser, dovoljno dobar za deklaracije, mislim da mi ne treba termalni.
     
  12. chivas

    chivas Novi član

  13. Vjetric

    Vjetric Aktivista

  14. Vjetric

    Vjetric Aktivista

    Eto uzeo sam taj samsung, doso me oko 500kn, toneri zamjenski dodu oko 260kn, mali printa ko lud. Nakon nekog vremena ostavit cu ovdje svoje dojmove ako nekog bude zanimalo. Hvala i pozdrav