MGS3

Discussion in 'Igre i konzole' started by pac, Aug 1, 2005.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije mgs1 nikad bio revolucionaran zbog grafike već gameplaya.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je normalno, posebno za igru staru 15god. Da je odigras vidio bi da je da leko kvalitetnije od bilo koje nove igre i da je debelo ispred avog vremena.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvi MGS je remek djelo. Ostali nastavci nisu ni blizu.
    aero - ako imas nekoga ko ima PS Vitu i PS+ pretplatu, za par dana dobiva "dzabe" MGS 2 i 3 u HD-u, pa mozes iskoristiti da predjes.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bas se ne slazem. Meni su 2 i 3 podjednako kvalitetni. Guns of Patriot nisam ni vidio, ali nekako sve mislim da je bas on najlosiji u serijalu.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako bih po kvalitetu poslozio, onda bi to bilo ovako: 1, 3, 2, peace walker, 4. Trojku je na PS2 ubio framerate, ostalo je odlicno.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    3, 4, 2, 1 :)
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kad se samo sjetim MGS-a i Psycho Mantisa i mijenjanja joysticka! :D Je li se ono moralo i naopako okrenuti joystick? Strasna igra! Jedna od najboljih ikad sigurno. Dvojku sam malo igrao na PC-u, ni sam ne znam sto je ne zavrsih, a 3 i 4 nisam. Mozda, kad kroz koju godinu PS3 bude bagatela, uzmem samo da odigram MGS4, Heavy Rain i Uncharted trilogiju, dobro i jos koju PS3 ekskluzivu. Kad skontam, Sony najjace eksluzive ima. :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    ja gameplay cetvorke nikad skontao nisam do kraja, cak sta vise, dosadna mi igra bila.
    MGS 1 rula.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    „Iskreno, ciljat ću na mnogo tabua i tema za odrasle koje su prilično riskantne. Nisam siguran ni da ću moći izdati igru [zbog toga], a ako ju i izdam ne znam hoće li se prodavati. No kao kreator želim prihvatiti taj rizik. Pristupam ovom projektu s prioritetom kreativnosti nad očekivanom prodajom.“

    Hideo za novi MGS.

    Sad me sve ovo naloži da ponovo igram. Počeo keca i odmah me uhvatilo. Na grafiku se lako navić, samo kamera ebe u zdrav mozak.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vjerovatno nesto oko terorizma :)
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Postoji jedan game trailer ne znam bas sada ime za koji se sumnja da je MGS..
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Covjek je pricao o MGS: Ground Zeroes
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Mislim da će prije biti nešto oko mučenja, ratnih zarobljenika ili djece-vojnika. Barem ako je suditi prema prvom GZ traileru i nekim elementima priče Peace Walkera, nakon kojeg se i dešava radnja Ground Zeroesa.