Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Žalosno je da ovdje svi preskacu čin privodjenja zbog nicega i onako random odabranog snimatelja. Oni su izazvali citav nered. Ok, lik se šepurio, jeli sta dobacio ? Jeli im kameru unjeu lice ? Gadjao ih flašom ? A ovi sto su snimali se smijali.. trebalo je njih možda provesti jer su se mozda smijali policajcima ? Tuga.

    Pas je stradao krivicom policije jer su intervenisali pogrešno i nasilnički kao da je vlasnik ubio nekoga a ne stajao kao ostala gomila. ccc..

    Pogledajte dokumentarac oko "narkotika" u LA-u. Ja prvih 10-20 minuta kontao brazil pa mi nije bila jasno a ono centar LA-a, no oni na obicnim gradjanima tjeraju strogoču i onda neko pita u cemu je problem.
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    To bi ga ti pomilovao kada bi krenuo na tebe?! Još je rotvajler u pitanju, jedan od najgore vrste pasa, barem kada je ugriz i snaga istoga u pitanju! Usrao bi se u gaće buraz, garantujem i u tome strahu vjeruj da ne bi znao ni šta radiš! A nisi možda pomislio i da ovaj drot ima loših iskustava sa ovim džukelama, bilo ranije ili iz djetinjstva, jbg, ja ih nemam (štaviše, kao dijete sam se igrao sa odraslim šarplanincem - jedinim psom koji smije vuka napasti) pa bi ga opet upucao bez razmišljanja da krene na mene onako! :lol: za apartheid! Ili bi ti radije da sam ga nazvao "čokoladnim"?! :mrgreen:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pas je stradao jer ga je gazda poveo na ulicu bez ikakve zastite. Privodjenje je druga tema skroz i da su svi fokusirali na to, imalo bi vise smisla nego ova frka oko psa. Da mene cuko napadne i slucajom imam pistolj, ubio bih ga.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a bi li ubio medvjeda da te napadne u sumi???? BI jelde! pa bi li se ljutio da tebe neko rokne kad mu udjes u dvoriste?!?!?! i to BI! zato sto su ljudi po prirodi pokvareni, i misle da je ovo sve njihovo!

    @Piroman: sasvim je nebitno kako bih ga ja nazvao ;) bitno je kako si ga ti nazvao. btw. policajac je imao duznost da uradi sve da natjera vlasnika da osigura svog psa. 100% je tacno da su policajci u ovo usli potpuno naivno i nepromisljeno ;) da ne kazem amaterski! policajac, bar bi tako trebao da bude obucen, ako je ista i naucio na obuci, trebao da predvidi sta ce pas uraditi, i da to sprijeci. ovi moroni nisu uradili nista od toga.
     
  5. zalizani

    zalizani Aktivista





     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel to neki zakon ili ti govoris svoje zelje?
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    demantuj me da ne treba tako ;) koji to zakon predvidja odmah upotrebu oruzja, bez ijednog pokusaja da se to sprijeci, a ova dvojica su imali ogromnu sansu, a i nacin da to urade. zamisli da umjesto ovog lika i psa, stoje dva lika, od kojih je jedan potencijalno agresivan. policajac ima duznost da uradi sve i na miran nacin pokusa rijesiti situaciju, i predvidi da bi taj kriminalac mogao ispoljiti agresivnost, i poduzme sve, da to izbjegne. u ovoj situaciji, policajci su samo obratili paznju na jednog kriminalca, dok su drugog pustili u stranu i zanemarili.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ti tvrdis nesto, valjda ti trebas ponuditi neke argumente. Citiraj taj zakon. Meni se cini da ovdje neki imaju svoje zelje, a u praksi drugacije.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa eto gdje si vidio da policija kod nas puca na prosvjedima, na tucama po utakmicama, a svakog trenutka im je zivot u opasnosti i neko na njih leti palijama, kamenjem ;) ponasanje policajaca u patroli je regulisano nekim pravilnikom, a mozda i zakonom, ali logika, a i zdrav razum mi govori da ovakvo ponasanje policajaca nije OK ;) pa X puta si vidio da policajac, ili vise njih savladaju lika, ili vise njih, upotrebom fizicke sile i pendreka (sta mislis da se odmah fataju utoke, pa to bi bio divlji zapad od prije 200 god). ovo ni po cemu nije drugacije. jednostavno, ovdje je strah i nespremnost i nesposobnost policajca da predvidi situaciju, dovela do ovakvog ishoda. sasvim je druga stvar, sto je tvoja zelja, a i zelja pajkana bila da taj pas zagine. zavrsavam ovim postom svoju diskusiju ovdje ;)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Americki zakon. Tamo ako dirbes policajca na bilo koji navin idu batine ili te urokaju, kod njih je to vrlo jednostavno.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    A ti pricas o psu i covjeku kao da su isto. Kako je trebao da smiri psa, cime, rijecima? Zamisli tipa sa pistoljem ili nozem koji nasrce na policajce, to donekle mozes porediti sa psom, sta ce drugo nego pucati. Naravno da je i meni zao psa, ovo sam jedva odgledao, ali ako cu birati da li da pas nekome odgrize ruku ili ubiti psa naravno ovo drugo.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Timeout ili da brisem zadnje dvije strane.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jucer bio u trgovini, ugleda racing sjedalo i Forzu 4 na tri ekrana i naravno moram odvoziti koju.

    Zonda R, Nordschleife, asistencije off, dodjoh na ovo mjesto i puf isti izlet kao ovi, odmah se sjetio ovog videa :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Iskreno ova izvedba mi je bolja.



    Ova Taletova mi na Hanku zabacuje pa para uši.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma



    :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    1.Something's wrong.
    2. We are to low.
    3. Holy Fuck.
    4. Then the crash sound with ouch at the end Bang, Ding, Ow.

    :lol: :lol: :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. exchanged life

    exchanged life Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. rama

    rama Aktivista

    :smt005

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017