Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Jel ti stick u Fat32 formatu?
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    koje formate ne podrzava tv? a mjenjao sam formate mislim ali opet isto, ali eto nece ni telefon da mi prepozna, jednostavno kaze da nisam prikopcao usb na tv.u
     
  3. nenolik

    nenolik Novi član

    Probaj azurirat tv na najnoviju verziju softwera...
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    I tako, ponovih se i ja. Ustvari zena me ponovila za rodjendan.
    Panasonic 50" ST60Y. :D
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta mu znači oznaka Y? Kakvi su utisci? Jesi ranije imao plazmu?
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pojma nemam, znam da sam citao dosta o st50 seriji, da je st60 apgrejd.

    Gledao sam najbolje scene iz pacific rima u 1080p, gledao sam skijanje u HD, i izgleda mi pravo dobro. Doduse oba tva koja sam do sada koristio, 32 i 42" su iz 2006 :)
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hehe, ma fantastican je i ST50, ST60 ne moze biti losiji. Evo upravo vrtim Hobbita sa Bluraya u 3D na ST50, predobro to izgleda.

    I za sport su ove plazme stvarno odlicne.
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kako vrtis 3d ?
    Nisam zagledao ali imam htpc, i3 2100, 4gb ram. Mozda ce trebat kakva grafa.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    PowerDVD13 plejer na laptopu, 1.4a HDMI kabal duzine 10m do TV-a, extended display na TV, pokrenes PowerDVD na extended display, na telefon skineš aplikaciju PowerDVD remote za kontrolisanje plejera, zavališ se u fotelju i vozi miško. :)
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Koja ti je graficka u laptopu ?
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdravljam,

    Evo sutra ima nekakvo snizenje I ovaj televizor bi mogao ici ugrabiti za 400 eura:

    Samsung 46" Smart LED-TV UE46F5305


    Trenutno imam jedan 42" Phillips a nisam nesto pretjeran zadovoljan pa bi ga zamijenio lagano. Nadam se da mogu dobiti nekakve "review-e" do sutra jer ako se pokaze dobrim idemo ja I kolega campati da prvi udjemo :)


    Edit: Promijenio sam ime modela, nije 6100 serija nego 5300 serija, promaklo mi malo.
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hah, takav TV kod nas nece biti 800KM za pet godina :)
     
  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Raja,

    Moze li me neko uputiti sta trebam uraditi da uhodam novu plazmu.....u pitanju je Panasonic 42ST60E....Mogu i linkovi na stranice gdje mogu to pronaci kao i konkretna uputstva ako neko ima...

    Hvala unaprijed.

    P.S.

    Trenutno je "late night shopping" akcija u Mercatoru na Ilidži i traje veceras do 12....Imtec daje 25% snizenje na sve artikle..... ;)
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Gledaj da prikazuje sve fullscreen prvih 100tinjak sati. To je to. Nove plazme imaju zaštitu ali et, ovo ti je glavno pravilo.
     
  16. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Preko noci ostavi neki full hd film da se vrti i ponavlja. Tako neko vrijeme, dok bar ne nakucas 500 sati koristenja.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma kakvo uhodavanje, gledaj šta želiš, samo prvih 200-300 sati okini Zoom1 ili 2 da skloniš logo sa ekrana i to je to.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    I nemoj gejmati, da ne ostane HUD igre uprzen ;)
     
  19. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Hvala ljudi!

    Već sam sa nekih foruma skinuo uputstva za formiranje pa sad odradjujem taj proces....nece stetiti sigurno ;)
    Ako neko s foruma ima ovu plazmu, nek napise kakvu caku ako postoji, da li postoji neki program za kalibraciju isl.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator