K: Zvučnici do 100KM

Discussion in 'Računari i komponente' started by NAILS, Jun 29, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    ..po hiljaditi put. Ako ima neko sta da ponudi. Na piku mrtva kapa osim Z323.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, uzet cu u obzir. Koja je cijena ?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    50 za tebe, do Sarajeva imam mogucnost dostaviti besplatno, za Zenicu nazalost ne.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    kako ja ne volim ove zvucnike kojima je kontrola jacine na subwooferu, nekako mi nelogicno pogotovo sto on vecinom ide pod stol

    inace do sad sam koristio dugo staru sony liniju za ozvucenje a posto je ona imala ogromne zvucnike koji su mi zauzimali pola stola zamjenim je kucnim kinom dok nisam kupio neke zvucnike za racunar, nedavno u plusu kupim logi z313 za haman 70-tak KM i plaho zadovoljan, zauzimaju sitnicu prostora u odnosu na liniju a zvuce dovoljno za sobe, imaju odvojenu kontrolu glasnoce i haman 2 - 3 godine garancije, za 70-tak km mi vise i ne treba pa et ako se odlucis na novo imas preporuku :wink:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma gledam da se pružim do 200KM. Sve ovo do 100 je tanko. Probao sam Z323 i nisam mnogo zadovoljan ali eto. A vjerujem da 313 nisu bolji.

    Neka stoji oglas ako sta naleti a ja cu se skontati da li Z623 ili nesto slicno.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    150KM, ako ko ima šta.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    IMHO ta jeftina kucna kina su govno, da prostite. Ako se vec ide na neko varijantisanje, onda kakve kutije i polovno pojacalo. Sad ima ovih sto dovoze polovnu robu iz EU, tako da se svasta moze jeftino sloziti.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Pionir - Palo mi je i to na pamet ali samo varijanta da probam da li mi odgovara, ali ne zelim 5.1 zvučnike kada sve sto koristim ide na dva kanala, stereo. Nema potrebe.

    Dog_Father -Sjecam se jos prije nekoliko godina kada si mi savjetovao pojačalo + dva zvučnika. Znam da i one stare linije sto se sada prodaju po 50KM jedu ove fensi PC zvučnike ali nisam jos naletio na nesto da vidim kakav je zvuk, kakvo je stanje pa da uzmem. Zenicu sam danas obisao i nista konkretno a sto se tice linija, 150KM neka sony, 10W. Meni treba stereo sistem i ne mora biti PC only.

    Kada spominjes kina, kako su loša. Kod jarana LG plaho skup, ako nije milju placeno, mozda zbog velicine sobe ali nisam nikakoa zadovoljan zvukom. Ja ono ne bih ni 100KM platio. Ali, NEO kino uzeto prije desetak godina, fantastični sateliti. Na sta god da ih spojim fantasticni srednji i visoki samo mi se pohabali godinama pa sam ostao bez dva da valjaju.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Super.. hvala drug, jos samo da nadjem stol.. hahaha

    Zaganjat cu ovo pa se javim.
     
  13. techton

    techton Aktivista

    Ako vec trazis pojacalo, technics ganjaj prije nego sony
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne javlja se ovaj za sonya svakako. Pogledat cu technics.
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    trebali ti basova da ti prodam :)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Malo trolanja sorry nailis drug moj, ostali mi od dana kada sam kafene drzao
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar dobar.. nasmija me.
     
  17. frky

    frky Novi član

    Ako si zainteresovan ja imam Technics su-z55 - 60 KM i 2 x RIZ ZK 860 zvučnika koje dajem uz pojačalo. Lokacija Sarajevo. pozz
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na ponudi ali sam jucer uzeo z323.

    Pukla neplanski panjdjuka a bilo mi mrsko cekati iduci mjesec pa uzeh sta bilo.

    Inace sam dosta listao pik i tesko ukalkulisati pojacalo da nije staro dvije decenije i solidne zvučnike do 150KM. Nije nemoguce ali opet frka oko transporta i postarine pa to prelazi budjet a zaista nisam odlicio dati vise u ovom trenutku.

    Nisam imao nikakve zvučnike pa mi se zurilo ali cu malo sjesti pa zaganjati pojacalo + zvučnici iskljucivo za muzike. Nabaciti telefon na taj setup i voziti. I ovako telefon ima bolju zvučnu nego PC zvučne koje sam probao.

    Hvala svima, moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.