Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma tek poneki model.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    A3 2016 je ekstra kvalitetan, aluminijski okvir i staklo daje bas premium feeling.
    Ja isao nedavno u telekom da vidim A5 ali ga nije bilo i covjek mi pokazao A3, ja se iznenadio.

    Ako i A3 ima 2gb rama, idi na A3

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Boni ganjajte oneplus modele, jedino ako hoćete preko operatera nešto, onda ok. Ja imam oneplus one i prezadovoljan sa njim, prodajem ga jer hoću malo promjene nista više.

    Sent from my A0001 using Tapatalk
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    OnePlus One kod nas po meni ima veliku cijenu za polovan telefon.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za koliko ga prodajes?
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Pa ima, isplati se naručiti sa službene stranice, pa nekog iz eu ganjati da ga prenese.
    A nemam pojma nabio sam mu cijenu na piku da ga ne prodam, pa kontam ako uleti uleti, čisto iz dosade sam ga stavio na pik, jer mi je jučer propala prilika (vedo prodao iPhone), pa ću ga vjerovatno i micati s pika.

    Sent from my A0001 using Tapatalk
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Pa to i jeste jedina mana sto ima 1.5gb ram a j5 2016 ima 2gb.Mada kazu da je dosta i tih 1.5gb za fluidnost samog os-a.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pricekaj Marshmallow za xperia m4, trebao bi on dosta popraviti stvari u vezi telefona, a ako u medjuvremenu stigne J5 o da bih njega uzeo.

    Ne bih ja uzimao s 1.5gb rama uredjaj nikako.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Samo da napomenem taman mi došao newsletter od ekupi

    http://www.ekupi.ba/Samsung-Galaxy-J5-J ... 87158.aspx

    Taj j5, ne znam kolike su mu inače cijene ovdje je nov s 2god garancije 360km

    Sent from my A0001 using Tapatalk
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ovo na e kupi je j5 ovaj sto dolazi je j5 2016.Ne znam evo se neckam sve :).Poludih sa svojom starudijom.Bas mi treba bilo sta da je bolje od htc sensacije :) a moram ovako preko operatera uzimati jbg

    Sent from my HTC Sensation using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Uzeo sam a3 2016 i mogu vam reci da sam prezadovoljan.Mislim meni je svakako nakon htc sensationa bilo kakav osvjezenje.Super radi za ono za sto meni treba.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  12. Tesla

    Tesla Aktivista

    Drugovi, uzeo sam one VR naocale i navukao se, e sada ja nemam telefon, imam sluzbeni ali nije nesto, pa koristio od zene MOTO G 2 i super je, ali ne mogu stalno koristiti njen tel pa moram sebi uzeti drugi.

    Uglavnom mora imati fhd display, moze biti i stariji, nekako sam gledao i LG G2 mi je nekako sasvim OK, ima li neka preporuka pored ovog FHD, i da mora imaty gyro senzor, displej pozeljno izmedju 5,2 i 5,5.

    Hvala.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nudi mi covjek A9 2GB za nexus6 :D i ubjeduje me da je bolji :D
    et sta da mu kazem :)
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa pitaj ga što ti ga nudi ako je bolji, nek ostavi sebi bolje telefon, nije valjda toliko merhametli :)
     
  15. adnanBIH

    adnanBIH Novi član

    Pozdrav.
    Htio bih kupiti neki telefon sa 5.5" display, kvalitetnom kamerom i dual-sim karticom. Išao bih do maksimalno 350-400 KM.
    Šta preporučujete?
    Trenutno imam xPeria Z sa sitnim tragovima korištenja, koju bih prodao/zamijenio.

    Hvala svima.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Xiaomi redmi note 3
    32gb 3gb 390km sa garancijom. U nekog lika iz BL.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  17. adnanBIH

    adnanBIH Novi član

  18. black

    black Komšija

    To je Mediatek varianta , bolje uzeti Snapdragon 650.

    @adnanBIH nemas servisa u BIH , ako se sta pokvari narucis dio i sam zamjenis ili odneses nekome da zamjeni.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: Preporuka za smartphone

    Za snapa treba jos 110km

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  20. black

    black Komšija

    Imas od 2GB ram 16 GB varijantu za oko 400 KM na piku.